3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2017-2018

--

Blatnická bezmoc. Ani dlouhá přesilovka ke třem bodům nevedla

29. Z. Kasl (p.) - 54. M. Mareš
0

Do Blatnice zavítal celek Bezvěrova. Před utkáním měl domácí Slovan na kontě vstřelených branek nulu, hosté sice nikoliv, zato však byli bez bodu.

Slovan se dočkal první branky

Blatnice v prvních dvou zápasech nedokázala skórovat. Před domácím publikem toužila tuto 180 minut trvající sérii prolomit. A to se povedlo. Ve 29. minutě proměnil pokutový kop Zdeněk Kasl - 1:0. Vedení jedna nula domácí udrželi do konce poločasu.

Sázavan v osmi vybojoval bod

Vstup do druhé půle se povedl hostům, kteří v 54. minutě zásluhou Martině Mareše vyrovnali - 1:1. Pak se začaly dít věci. V rozmezí od 55. do 72. minuty hlavní rozhodčí Finklar vyloučil tři hráče Bezvěrova. Nejprve po druhé žluté opustil trávník Novák, za pět minut ho následoval za vulgární urážky Šmoranc a zanedlouho druhou žlutou kartu uviděl i Metlický. Vyšší trest od DK může očekávat Šmoranc. Toužimský odchovanec podle zápisu o utkání výkon arbitra okomentoval slovy - "to jseš teda čůrák, ty čůráku". Domácí Slovan měl tedy v závěrečné dvacetiminutovce převahu tří mužů. Přesilovku však využít nedokázal, čímž podtrhl střeleckou mizérii posledních týdnů. Oslabení hosté pak vzhledem k událostem druhého poločasu mohli být se ziskem prvního letošního bodu spokojeni.

Bod navíc zůstal opět doma

Po závěrečném hvizdu hráče čekal penaltový rozstřel o bonusový bod. Domácí v sezoně už tuto činnost absolvovali, v premiérovém utkání sezony byli úspěšní. A bod navíc si připsali i tentokrát, když rozstřel opanovali v poměru 5:4.