1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

Podhorácko s Litohoří smírně

0

Dělbou bodů skončil zápas v Podhorácku, kam přijela Litohoř. Remíza 2:2, ale asi nepotěšila ani jeden tým

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Na jedenáctý po sobě jdoucí domácí zápas Podhorácka přicestoval soupeř z Litohoře. Ze začátku se hrál vyrovnaný fotbal s lehkou převahou hostí, kteří  ve 26. minutě převahu přepracovali ve vedoucí gól z kopačky Šťastného. Nedlouho po té dostali hosté možnost své vedení navýšit z pokutového kopu, který rozhodčí odpískal k veliké nelibosti domácích, dva domácí hráči si během vysvětlování situace vysloužili žluté karty, ale rozhodčího kupodivu neobměkčili. Pokutový kop Grün neproměnil, střelu zastavil bravurním zákrokem Zdeněk Řepa. Těsně před koncem poločasu srovnal hlavou z rohu Stanislav Lojda.

Také ve druhé půli se oba týmy podělily o jeden gól

Druhý poločas pokračoval převahou hostí, v 56. minutě si hosté vzali zpět své vedení, když se k odraženému míči dostal Svoboda a trefil přesně k tyči. Ovšem obratem, v 58. minutě, domácí vyrovnali zase Stanislavem Lojdou, který vystřelil z poloviny hřiště, míč před brankářem Dvořákem skočil na nerovnost a již nestihl na změnu pohybu míče reagovat. Hosté chtěli vyhrát, několikrát domácí však podržel gólman Řepa a nebo se nepodařilo litohořským hráčů trefit bránu.

FK Podhorácko 2015
Totek Martin, hráč: Hosté měli asi více ze hry, ale hraje se na góly a my jsme s remízou spokojeni. Rozhodující byla neproměněná penalta, která, podle mého názoru, neměla být pískána. Rozhodčí by v tomto případě měl zpytovat svědomí. V dalším průběhu zápas neodpískal špatně.

Z. Řepa [-] - M. Cakl [-] , M. Zikmund [-] (16. J. Klíma [-] ) , M. Hybner [-] , K. Řeřucha [-] , J. Veselský [-] , S. Lojda [-] , M. Totek [-] , J. Roupec [-] , M. Řepa [-] , D. Hybner [-]