2.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2017-2018

--

Depos těsně vyhrál

0

Report z pohledu hostů.

Věřňovický tým si od začátku zápasu a po jeho celý průběh vytvořil územní převahu, ale bohužel naše převaha zůstala jen u držení míče. Paradoxně nebezpečnější byli domácí, kteří hrozili především z rohových kopů, které pramenily z našich chyb. Vykydal musel předvést jeden dobrý zákrok po nebezpečné střele Antla z voleje z hranice vápna. Věřňovický tým se konečně po dvaceti minutách začal osmělovat, ale velmi pěkné rychlé akce končily na hrozných finálních přihrávkách. Situace nevyřešili dobře Kubiš, Hruška ani Wojtas, když jejich centry nenašly nikoho. Velkou šanci měl Kubiš, ale jeho střelu se štěstím vyrazil domácí gólman na roh. Po něm zase Górniok nedopravil míč do sítě přes hradbu těl. Věřňovičtí hráči začínali být konečně aktivnější, ale přišlo kruté vystřízlivění. Po fatální chybě Malíka a Swaczyny se k míči dostal Sobek, obehrál Vykydala a ve 43. minutě otevřel skóre zápasu. Naštěstí vedení domácího celku netrvalo dlouho, už za dvě minuty doputoval míč až k Čerešňovi a ten obstřelil Lincera – 1:1. Nakonec jsme mohli jít do kabin ve vedení, ale nadějný brejk 4 na 2 zazdil špatnou přihrávkou Hruška.

Druhý poločas měl podobný průběh, drželi jsme míč na svých kopačkách, ale byli úplně bezzubí. Naneštěstí jsme vyrobili ještě jednu obrovskou hrubku, kterou po hodině hry tentokrát potrestal Antl. Jak prosté, dvě naše chyby, dva góly soupeře, který si jinak za celý zápas sám žádné šance nevytvořil. Vyrovnat mohl znovu Čerešňa, ale trefil jen tyč. A když nepomohly ani standartní situace, skončilo první utkání obrovským zklamáním.