2.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

--

0

Píšť sice vedla po první dějství, ale Petřvald hned zkraje druhého srovnal a remízu udržel.

Petřvald na Moravě pod vedením nového kouče Jiřím Halamíčkem byl po celý první poločas aktivnějším týmem. Paradoxně však do vedení šla domácí drzžina z Píště, když se pokořitelem hostujícího gólmana stál Ohřál - 1:0. Vyrovnání přišlo deset minut po příchodu z kabin, když tečovaná střela Valíka zaplula až za záda skvěle chytajícího Chvěji - 1:1. Petřvald pak mohl dokončit obrat ve skóre, ale šance Huvara, či Manďáka brankou už neskončily. Poslední desetimiminutovka patřila domácím, ale skóre se již nezmenilo, a oba soupeři si tak připsali na své konto každý po bodu.