7.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

Čeladná deklasovala Bílovec

18. M. Váňa , 21. M. Váňa , 23. M. Jaroš , 45. R. Kublák , 73. J. Padych , 75. J. Padych , 82. M. Váňa , 88. M. Váňa , 90. T. Baran
0

Report přináší web domácích.

Domácí po dvou ztrátach za remízy začínají hned od úvodního hvizdu aktivněji.Po prvním útoku se dostávají hned k rohovému kopu,kde míč letí nad břevno!Po centru Martina Váni v 13.min.Walder míjí odkrytou branku.V 14.min. zachytává Marek Váňa přihrávku,posílá do brejku Padycha s Walderem,jeho střela končí na brankářově těle.Během dvou minut mají domácí obrovské příležitosti,ale ani jedna nekončí kýženým gólem.Ten přišel z kopačky kapitána Marka Váni v 20.min.,když přebírá přihrávku a mezi obránci střílí první branku 1-0!O minutku později jde centr na Martina Váňu,který jde do brejku střílí,míč se odráží od břevna a jeho pohotová dorážka znamená vedení 2-0!Walder v 24.min.rozjíždí akci,předává Váňovi,který lobuje do šestnástky a Jaroš hlavou zvedá na 3-0!Hosté prakticky neohrozili v prvním poločase branku Čeladné,jejich první pokus Hlaváč v 43.min.chytáDomácí centrují v 45.min do pokutového území,Fojtík tvrdě střílí,gólman vyráží,pohotová dorážka Kubláka opět mění skóre!

Hosté nastoupili do druhého poločasu aktivněji,ale střelu hostí Hlaváč chytá.Domácí mají výhodu standartní situace v 55.min.,Padychova střela těsně míjí břevno!Svou rychlost ukazuje Oliver Walder,který vede míč  od poloviny hřiště,prochází kličkou mezi obranu jeho střela končí  v nohách brankáře.Hosté mohou korigovat v 60.min,ovšem chybí metr na dorážku odkryté branky.V 72.min,přebírá míč Walder,nachází osamoceného Padycha ten zvyšuje na 5-0!Další změna skóre nastává v 77.min.,když po kombinaci technickou střelou z vápna zakončuje opět Padych 6-0!Diváci se opravdu bavili,další pěknou akci ukazuje Fojtík v 81.min,posílá míč před pokutové území a kapitán Marek Váňa střelou z první zvyšuje na 7-0!Svůj hattrick zakončuje Marek Váňa v 87.min,když nechytatelnou střelou z voleje mění ukazatel skóre na 8-0!Ihned po rozehrávce získavají míč domácí,Baran z dálky lobuje a ukončuje brankostroj domácích 9-0.Čeladenští tak dali zapomenou na dvě nepodařené utkání za sebou tím nejlepším způsobem!