6.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

--

Vratimov zaskočil favorita z Dětmarovic

19. V. Osvěčík , 35. J. Pešek - 39. Z. Pospěch (p.)
0

Vše podstatné se událo v první půli. Domácí se ujali dvoubrankového vedení. Hosté korigovali z penalty. Ve druhé už branky nepadly.

V tomto utkání se nám podařilo perfektně překvapit jednoho z největších favoritů krajského přeboru. Naše bojovnost přinesla ovoce v 19. minutě, když otevřel skóre Vojta Osvěčík. V 35. minutě upravil Jiří Pešek na 2:0 a naše euforie rostla. Tu trochu ztlumil o pár minut později Pospěch kontaktní brankou z penalty na 2:1.

Ve druhé půli jsme už vedení udrželi a připsali si velmi cennou výhru, která nám může hodně pomoci v dalších kolech.