3.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Frenštát obrátil vývoj

0

Těšín se sice brzy ujal vedení, ale Frenštát prokázal dobrou formu a třemi góly zápas zvrátil.

Už v 6. minutě pokořil obranu hostů Konečný a poslal Těšín do vedení - 1:0. Frenštát se brzy dočkal vyrovnání skórě, když se mu vydařila kombinační akce, kdy Klimpar milimetrově našel Malého, a a ten nedal Pechovi žádnou šanci - 1:1. Tým z podhůří Beskyd mohl zvrátit stavt ještě v první půli, ale Klimpara vygumoval ve velké šanci domácí strážce svatyně.

Frenštátu se však podařilo obrátit skóre hned zkraje druhé půle, kdy se úspěšným střelcem stal Klimpar, jenž využil chytré přihrávky Střelce - 1:2. Střelec pak o chvíli později orazítkoval tyčku domácí svatyně. Pět mnut před zývěrčným hvizdem Špaček posadil po rohu balon na hlavu Klimpara, jenž na přední tyči potvrdil hostující výhru gólem na 3:1. Frenštát si zaslouženě připsal tři body.

FK Český Těšín
V. Pecha [-] - L. Mendrok [-] (70. A. Malyjurek [-] ) , S. Zogata [-] , J. Kupczak [-] , D. Michalisko [-] (70. J. Zogata [-] ) , M. Sostřonek [-] , D. Konečný [-] , P. Kiška [-] , D. Bolek [-] , O. Byrtus [-] , L. Rac [-]

SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm
D. Horák [-] - R. Špaček [-] , A. Marek [-] , D. Lošťák [-] (80. R. Vaverka [-] ) , P. Střelec [-] (88. L. Poláček [-] ) , Z. Vokáč [-] , J. Kovář [-] , P. Klimpar [-] (90. R. Gillar [-] ) , J. Malý [-] (65. D. Kobylík [-] ) , J. Bednář [-] , A. Plachký [-]

ŽK: 56. L. Rac , 75. J. Kupczak - 44. P. Střelec , 76. A. Marek .
Počet diváků: 130. Rozhodčí: TVARDEK Erik - LALÍK David, MATĚJEK Vojtěch.