1.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2017-2018

--

Stráž si s Číměří rozdělila body

37. J. Kozel , 40. D. Přílepek , 60. J. Bednář , 70. L. Stejskal - 18. J. Feytl (p.) , 27. J. Záhorka , 65. M. Machatý , 82. J. Feytl
0

Úvodní utkání nového soutěžního ročníku OP mužů zastihlo obranné řady obou mužstev v nedbalkách a tak bylo k vidění celkem 8 gólů, z toho 3 z pokutových kopů. Zvítězit mohli v utkání oba celky, neboť průběžné skóre se neustále přelévalo, ale nakonec se zrodila zřejmě spravedlivá divoká remíza 4:4. Branky 37. Jan Kozel po akci Irschika s L. Stejskalem, 40. D. Přílepek prudkou umístěnou střelou k tyči, 60. Bednář hlavou po centru Irschika, 79. L. Stejskal z penalty po faulu na Irschika – 15. J. Feytl z penalty za neúmyslnou ruku J. Jančury, 27. Záhorka po zaváhání Zváry, 65. Machatý hlavou po rohovém kopu, 86. J. Feytl z další penalty po faulu L. Stejskala. Rozhodčí D. Melzoch z Kamenice nad Lipou, ŽK 0:1 (Nižník), tyče 1:0 (D. Přílepek střelou z ostrého úhlu za stavu 4:3), 60 diváků

TJ Sokol Stráž nad Nežárkou
Jan Kozel (hráč): V prvním kole podzimní části jsme se museli obejít bez dvou opor P. Völfela a P. Přílepka a bylo to znát. V prvním poločase jsme inkasovali hned dvakrát v krátkém čase, ale naše mužstvo se nevzdalo a ještě jsme do poločasu dokázali srovnat. Po změně stran jsme zcela dominovali na hřišti, dvakrát jsme vedli, ale bohužel z vymyšlené penalty Číměř opět dokázala skóre srovnat na konečných 4:4.

J. Bednář [-] - L. Stejskal [-] , J. Kollár [-] - J. Kozel [-] , D. Přílepek [-]