--

--

Slavičín se rozparádil v Hranicích

0

Slavičín na poslední vítězství proti Opavě chtěl navázat venku, na horké hranické půdě. Díky skvěle zahrané první půli, kdy hosté vstřelili tři branky, se utkání ve druhém poločase pouze dohrávalo a Slavičín tak bral cenné tři body.

Hned ve 3. minutě se dostal do úniku Petr Švach, ale jeho finální přihrávka pod sebe našla pouze domácího hráče.

V 6. minutě mohlo být pro Slavičín zle.

Kombinace hranických hráčů a následný projektil skončil na tyči Talčíkovi brány.

V 9. minutě hostující brankář Talčík podržel svůj tým, když vychytal hlavičku domácího hráče.

Vrcholem tlaku Hranic byla 15. minuta, kdy střela domácích jen těsně minula pravou tyč.

Ve 22. minutě se připomněli také hosté. Přímý kop v podání Petra Švacha ze 17 metrů skončil na spojnici.

Hned o pár minut později Kocián našel přesně hlavu Juřici, který šikovně překonal brankáře na zadní tyči – 0:1.

V tu chvíli hostů narostly křídla a Hranice nevěděli, co hrát.

V 31. minutě už hosté vedli o dvě branky. Nadýchaný centr od Horáčka napálil přímo z voleje nekompromisně Kříž. 0:2.

Aby toho nebylo málo, tak ve 34. minutě po zahraném signálu z rohového kopu, vstřelil Fojtík již třetí gól. 0:3.

Do druhého poločasu vstoupili slavičínští s jasným cílem neinkasovat a pohlídat si skvěle rozehrané utkání.

Obraz hry se po celý poločas příliš nezměnil, kdy hraničtí nevěděli, jak překonat obranu hostů a tak se snažili o nakopávané míče, které hráči Slavičína dokázali uskákat. Hosté podnikali rychlé brejky a snažili se přidat ještě další branku.

Po jednom brejku a následném rohu se nikým nehlídaný Fojtík dostal ke střele a přidal poslední hřebíček do rakve pro hranické hráče. 0:4.

Do konce utkání se již nic více zajímavějšího nestalo a Slavičín si tak odvezl cenné tři body.

Zdroj: s přispěním FCTVDS

FC TVD Slavičín
Pavel Prešnajder, trenér: Přečkali jsme úvodních 15 minut, kdy jsme mohli prohrávat. Hranice tam měli dvě brankové příležitosti. Jednou soupeř nastřelil tyč a podruhé nás podržel brankář Talčík, který chytil po standardní situaci hlavičku soupeře. Pak jsme se dostali do hry my a zcela zaslouženě zvítězili. Zápas poté byl již jen o nás, protože se dá říct, že soupeř nekladl větší odpor a my podali dobrý výkon.