22.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

Vřesina rozebrala Kozmice

2. R. Kalmus , 72. A. Hruzík , 77. R. Kalmus , 78. T. Wilk
0

Kozmicím se začíná sen o postupu rozplývat. Doma vysoko podlehly Vřesině.

Ve vítězství v Kozmicích asi nikdo po matném výkonu doma s Chuchelnou nedoufal.Ve 2´však šla Vřesina do vedení brankou Robina Kalmuse.Kozmice se do poločasu snažili o vyrovnání,ale marně.Ve druhé půli patřil závěr Vřesině v 72´dal druhou branku Tonda Hruzík 2:0.V 77´pak svou druhou brankou zvýšil Robin Kalmus na 3:0.A vítězství pečetil hned za minutu v 78´Tomáš Wilk 4:0.V 86´šel po druhé žluté předčasně ze hřiště Adam Harabiš když viděl červenou kartu.