22.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Žimrovice si vezou tři body z Otic

0

Jak zápas probíhal?

Žimrovice od začátku svého soupeře z Otic přehrávaly. Jejich tlak vyústil v 9. minutě ve vedoucí branku, kdy se nedomluvil domácí gólman Weiss se stoperem, čehož využil Lukáš Škrobánek - 0:1. Na světelné tabuli pak běžela šestnáctá minuta, když přímý kop Petra Martináka sklepl hlavou Lukáš Škrobánek k nohám Nováka, který balon dotlačil do sítě – 0:2. Úvod druhého poločasu však vyšel lépe domácím, kterým se v 62. minutě podařilo Martinem Škrobánkem vykřesat jiskérku naděje – 1:2. Jejich honbu za vyrovnáním ale zhatil Jan Byrtus, který v 80. minutě fauloval unikajícího Václava Škrobánka a musel předčasně pod sprchy. Přesilovku Žimrovice využily pět minut před koncem, a to po rychlém brejku Petra Martináka – 1:3. V samém závěru ještě dorazil Otice vlastňák Poštulky – 1:4.

TJ Otice
K. Weiss [-] - O. Kurka [-] (60. M. Škrobánek [-] ) , L. Leifert [-] (80. V. Borunský [-] ) , M. Smuda [-] (60. J. Pristaš [-] ) , T. Cupák [-] , T. Kříž [-] , J. Kostera [-] , J. Barát [-] , M. Byrtus [-] , Š. Poštulka [-] , J. Byrtus [-]

TJ Žimrovice
R. Kříž [-] - V. Sigmund [-] (90. M. Hendrych [-] ) , J. Hertel [-] , P. Novák [-] , D. Martinák [-] - D. Machura [-] , P. Martinák [-] (90. A. Biel [-] ) , D. Hertel [-] , J. Hertel [-] (56. V. Škrobánek [-] ) , F. Paláček [-] (69. M. Rusňák [-] ) - L. Škrobánek [-]

ŽK: 63. L. Leifert , 67. J. Barát - 61. P. Novák . ČK: 80. J. Byrtus .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: ROBENEK Bohumil - ŠUJAN Stanislav, HELEKALOVÁ Marie.