ROBENEK Bohumil
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Píšť - Stará Bělá 1:1 (1:1) 07.04. 15:30 -
Vítkov - Hradec 4:1 (2:1) 30.03. 14:30 -
Chomýž - V. Štáhle 4:1 (1:0) 04.11. 14:00 -
Chlebičov - Ludgeřovice 5:0 (3:0) 28.10. 14:30 -
Šilheřovice - Petřkovice 1:3 (0:0) 15.10. 15:00 -
Ludgeřovice - Strahovice 0:0 (0:0) 07.10. 15:00 -
Ostrava-Jih - Vřesina 2:2 (1:0) 23.09. 14:00 -
Bolatice - Chlebičov 1:3 (0:1) 10.09. 16:00 -
Lichnov - Hradec 3:3 (0:2) 02.09. 15:00 -
Baník Orlová - Nebory 4:4 (1:2) 26.08. 16:30 -
Chlebičov - Mokré Lazce 1:2 (0:0) 19.08. 16:30 -
Slavkov - Zlatníky 5:0 (2:0) 13.08. 17:00 -
Jistebník - Strahovice 1:7 (0:4) 11.06. 17:00 -
Jindřichov - Malé Hoštice 2:2 (2:1) 03.06. 17:00 -
Hradec - Strahovice 0:2 (0:1) 13.05. 16:30 -
Bohuslavice - Píšť 1:2 (0:1) 07.05. 16:00 -
Krnov B - Lichnov 0:2 (0:1) 16.04. 15:00 -
Palkovice - Starý Jičín 5:3 (3:1) 08.04. 15:30 -
Ludgeřovice - Stará Bělá 1:2 (1:0) 01.04. 15:30 -
Vrbno - Karlovice 2:2 (2:2) 12.11. 13:30 -
Vítkov - Jindřichov 3:1 (1:0) 05.11. 14:00 -
Velká Polom - Záblatí 1:4 (0:1) 29.10. 14:30 -
Krnov B - Hlavnice 2:1 (1:1) 16.10. 15:00 -
Hrabová - Sl.Rychvald 4:1 (1:1) 08.10. 15:00 -
Třebovice - Vítkovice B 2:0 (0:0) 01.10. 15:00 -
Velké Hoštice - V. Heraltice 1:5 (0:2) 24.09. 15:30 -
Jindřichov - Velké Hoštice 2:1 (2:1) 17.09. 15:30 -
Slavia Opava - Hlavnice 2:2 (1:2) 03.09. 16:00 -
Hlavnice - Malé Hoštice 0:2 (0:0) 27.08. 16:30 -
Strahovice - Kravaře 3:5 (2:4) 14.08. 16:00 -
Klimkovice - Ostrava-Jih 0:3 (0:0) 18.06. 17:00 -
Slavkov - Budišov 3:2 (2:1) 12.06. 17:00 -
Hrabová - Třebovice 4:0 (4:0) 11.06. 17:00 -
Malé Hoštice - Bolatice 0:3 (0:2) 29.05. 17:00 -
Stonava - Jistebník 4:2 (1:0) 28.05. 17:00 -
Kr. Loučky - Albrechtice 1:1 (0:0) 04.05. 17:30 -
Štěpánkovice - Malé Hoštice 3:1 (1:1) 24.04. 16:00 -
Skotnice - Fryčovice 0:1 (0:0) 23.04. 16:00 -
Slavia Opava - Slavkov 0:1 (0:0) 09.04. 15:30 -
Slavia Opava - Vítkov 1:3 (0:1) 06.11. 14:00 -
Jablunkov - Vratimov B 0:2 (0:1) 16.10. 14:30 -
Darkovičky - Ludgeřovice 1:1 (1:1) 09.10. 15:00 -
Kozmice - Štěpánkovice 3:1 (1:0) 26.09. 15:30 -
Budišov - V. Heraltice 4:1 (2:0) 19.09. 15:30 -
Klimkovice - Třebovice 4:4 (3:2) 18.09. 15:30 -
Skotnice - Jeseník 1:6 (1:2) 11.09. 16:00 -
Kr. Loučky - Chomýž 4:1 (1:1) 04.09. 10:00 -
Stará Bělá - Ludgeřovice 2:0 (0:0) 21.08. 16:30 -
Sl.Rychvald - Kr. Pole 5:2 (3:1) 14.08. 17:00 -
Malé Hoštice - Štěpánkovice 0:1 (0:1) 04.10. 15:30