Favorizovaná rezerva otrokovické Viktorie nedala poslednímu Lukovu žádnou šanci

0

Do Otrokovic přijel poslední tým tabulky z Lukova, který v minulém kolem překvapil bodovým ziskem s kosteleckým Moravanem. Domácí rezerva představila v tomto duelu omlazený celek a o své jasné výhře rozhodla už do půle. Tu vyhrála o čtyři branky, když další šance domácí ještě neproměnili. Ve druhém dějství už Lukov inkasoval pouze jedinou branku, i tak odjíždí z Otrokovic s pětibrankovým přídělem. Domácí potvrdili roli favorita a pokračují ve stíhání vedoucí Nevšové, na kterou ztrácejí dva body.

O osudu utkání bylo rozhodnuto během 22 minut, kdy domácí přetavili svou převahu ve tříbrankové vedení. Poslední celek soutěže se dostal do hry až po přestávce, kdy domácí ubrali na plynu, ale i přesto měli zápas pod kontrolou a své jasné vítězství ještě zvýraznili pátou trefou do černého.

FC Zlínsko B
Lukáš Křivánek, hráč: Ve 22. minutě jsme už vedli 3:0 a do poločasu přidali ješte čtvrtou branku. Lukov jsme k ničemu nepustili a druhý poločas jsme zakončili ještě jednou brankou na konečných 5:0. Naše výhra je naprosto zasloužená a rozhodli jsme o ní poměrně brzy.