25.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2016-2017

Bratři Pechovi z Hrušovské Jiskry rozstříleli Pustkovec

14. D. Pecha , 43. N. Pecha , 52. D. Pecha , 54. D. Pecha , 56. N. Pecha , 59. E. Fekete , 60. D. Pecha , 72. N. Pecha - 62. M. Popiolek
0

Hrušov převálcoval svého soupeře z Pustkovce, když mu nasázel osm branek.

Dnes Hrušovská Jiskra přivítala Pustkovec. Domácí měli jasnou převahu již od začátku utkání a ve 14. minutě se dostali do vedení brankou Dalibora Pechy. Na konci poločasu přidal druhou branku a to ve 43.minutě Nikolas Pecha . Do šaten se tak šlo za stavu 2:0. Druhý poločas přinesl brankové hody opět pro Dalibora Pechu, když ve 52, 54 a 56. minutě přidal tři branky v rozmezí šesti minut!!! To ale nebylo vše v 59. minutě se prosadil mladší z bratrů Pechových Nikolas. Poté po hrubce domácích skóroval i hosté  6:1, ale hned dvě minuty na to opět reagovali domácí, když na 7:1 zvyšoval Fekete Emil. Na konečných 8:1 uzavřel opět Nikolas Pecha. Jiskra se tak posunula na třetí misto v tabulce.

Branky v utkání Dalibor Pecha 4  Nikolas Pecha 3 Emil Fekete 1.