24.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2016-2017

--

--

--

--

Hošťálkovice přibalily Rychvaldu na cestu búra, řádil střelec čtyř branek Bruno Antonín

0

Domácí družina si celkem s přehledem poradila s Rychvaldem, když se střelecký zaskvěl čtyřmi góly Bruno Antonín.

V rámci 21. kola Městského přeboru se naši muži střetli s Rychvaldem, který se před tímto utkáním nacházel na pátém místě. Hoštálkovice byly osmé, ale v jarní části soutěže v pěti zápasech pouze dvakrát remizovali a stále čekali na první jarní výhru. V 15. minutě otevřel skóre a svůj gólový účet hlavou Bruno Antonín. Hosté z Rychvaldu si v prvním poločase vytvořili spoustu šancí na dorovnáni stavu, ale gól nedali. A tak minutu před koncem prvního poločasu navýšil skóre na 2:0 nekompromisním zakončením ve velkém vápně Daniel Zátopek. Začátkem druhého poločasu hosté z penalty snížili na 2:1. Schylováni k dramatu nedopustil Bruno Antonín, když střelou z 30. metrů zaskočil brankáře Rychvaldu a navýšil náskok domácích na 3:1. Hosté si vytvořili nejednu slibnou šanci, ale góly padaly pouze do sítě Rychvaldu. A to dokonce dvakrát z kopaček koho jiného, než čtyřgólového střelce tohoto utkání BRUNA ANTONÍNA!!!

Branky: 4 x Bruno Antonín, Daniel Zátopek

Autor: Bruno Antonín.