18.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2016-2017

Brumovice rozstřílely Melč

40. J. Varyš , 50. J. Varyš , 64. A. Král , 78. J. Varyš
0

Ze šancí na obou stranách vyšly vítězně Brumovice.

Brumovičtí hráli aktivněji, měli více gólových příležitostí než hosté z Melče. Ti ovšem nechtěli dát domácím nic zadarmo a vystrkovali růžky. Brumovická obrana si s tím však poradila. Přestože měli domácí spoustu šancí, střelit gól se jim podařilo až ve 40. minutě.

Po akci ve velkém vápně se míče chopil Varyš. A poslal jej do brány, po zemi k tyči.

Začátkem druhé půle začali hosté z Melče tlačit. Obrana Brumovic ovšem byla bdělá a nepustila soupeře k bráně. Pak začaly padat góly do sítě Melče.

V 50. minutě zakombinovala domácí záloha ve středu hřiště a vyslala míč do šestnáctky. Tam číhal Varyš. Prodral se k míči a vsítil další branku.

V 64. minutě kopali brumovičtí hráči přímý kop. K míči se postavil Richter, načechral míč do vápna, kde jej Král umístil elegantně hlavou k tyči do brány.

V 78. minutě se do sítě potřetí trefil Varyš. V šestnáctce obdržel přihrávku a pálil.

Brumovice mohly dát více gólů, ale mařily střelecké šance. Stejně tak Melč, se kterým si ale poradila obrana domácích.

Proto už žádný gól nepadl a týmy se rozešly se třemi body na straně brumovických.

TJ Slezská Hořina Brumovice
Jan Matyáš: Kdyby ten výsledek skončil 7:0, tak se nikdo nediví. Bohužel se nám střelecky moc nedařilo. Na druhou stranu se nám povedlo vyvarovat se chyb, na které jsme doplatili v předchozím zápase.

R. Palúch [-] - J. Varyš [-] , R. Kubičík [-] , J. Šrek [-] , J. Matyáš [-] , V. Porubek [-] - J. Richter [-] , M. Nowak [-] , V. Silber [-] - L. Blažek [-] , A. Král [-]

TJ Sokol Melč
J. Gašparik [-] - T. Pavelek [-] , M. Klein [-] , T. Vícha [-] , O. Wáleczek [-] , K. Palzer [-] - D. Schrom [-] , J. Jureček [-] , J. Holzbauer [-] - M. Martínek [-] , O. Stupeň [-] -

ŽK: 63. T. Vícha .
Počet diváků: 58. Rozhodčí: MIGOTA Tomáš - PORUBEK Jaroslav (N), ONDERKA Jaroslav (N).