20.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

--

V Tišicích padlo šest branek během půl hodiny

0

Gólově velmi bohatý úsek okolo poločasové přestávky rozhodl o vítězi derby v Tišicích. Stali se jí hostující fotbalisté Neratovic B, kteří dokázali nastřílet hned 5 branek a znovu potvrdili skvělou jarní formu.

Až do 33. minuty se hraje vyrovnaný fotbal

V místním derby na sebe narazily týmy, které mají úplně jiné starosti - zatímco domácí Tišice musí bojovat o každý bod, který by jim mohl pomoci k záchraně, hostující Neratovice B před zápasem překvapivě okupovaly 2. příčku tabulky. V úvodu zápasu se ale tabulkový rozdíl na hřišti neprojevoval - oba týmy vyčkávaly na svého soupeře, a tak se větší šance prakticky vůbec neobjevovaly. Až ve 33. minutě se snesl dlouhý míč za obranu Tišic a navíc přesně do míst, kam si nabíhal neratovický Rejman. Ten se rozhodl pro střelu z 20 metrů a udělal dobře. 0:1. Ve 35. minutě přišla obdobná situace - po další dlouhé přihrávce byl Hádek u míče později než Lemarie a hosté vedli již o dvě branky. 0:2. Ve 39. minutě se na pravé straně Lemarie vyhnul ofsajdovému postavení, ideálně našel aktivního Rejmana, a ten završil tragickou desetiminutovku domácího mužstva. Hosté tak v závěru poločasu odskočili na bezpečný náskok 0:3.

Neratovice se dostávají až na 5 vstřelených branek

Hned po změně stran, konkrétně ve 47. minutě, však Tišicím svitla naděje na obrat v utkání - stalo se tak po rohovém kopu, který usměrnil hlavou do sítě Brzoň. 1:3. Radost ale domácím nevydržela dlouho a už o tři minuty později to bylo opět o tři branky, když střídající Palanský neomylně zakončil rychlý brejk. 1:4. Neratovice byly i nadále lepším týmem a Palanský mohl v 58. minutě přidat další branku, ale přestřelil. V 64. minutě se už hosté po pěkné kombinaci Rejman – Nguyen radovali. Úspěšným zakončovatelem této akce byl Kalabiška, který tak uzavřel skóre zápasu. 1:5. Do konce utkání stojí za zaznamenání ještě průnik Šulce z levé strany, jeho střelu k bližší tyči však zlikvidoval gólman Pospíšil. Na druhé straně skončila pěkná individuální akce Zemana střelou těsně vedle, i tak se ale Neratovice B mohly radovat z vysokého vítězství.

TJ Sokol Tišice
Radek Zámečník - trenér: Věci, se kterými jsme šli do zápasu, se nám dařilo plnit do první branky. Po ní se nám naše taktika sesypala jak domeček z karet. Náš výkon proti kvalitnímu soupeři byl katastrofální, takhle se o záchranu nehraje a fanouškům se musíme omluvit

M. Hádek [-] - T. Brzoň [-] - Š. Karlík [-] , M. Vostřel [-] (54. M. Brodský [-] ) , J. Šmajda [-] (64. M. Vítovec [-] ) , D. Fabián [-] , T. Kopejska [-] , J. Pajkrt [-] , P. Lauda [-] - J. Toman [-] (71. L. Pochman [-] ) , J. Šulc [-] -