24.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. C, 2016-2017

31. J. Hudec
0

Utkání rozhodl svou brankou Hudec.

TJ Sokol Vilémov
Marek Kadlec: 24.kolo mezi posledními Vejprty a předposledním Vilémovem rozhodl jediný gól. A to ve 31. minutě, kdy se prosadil nejlepší střelec Vejprt, Jakub Hudec. Domácí měli v prvním poločase více ze hry, také více šancí. Ve druhém poločase byl ale lepší Vilémov, který jako v každém utkání nedokázal proměňovat své šance. A tak boj o poslední místo na dálku bude pokračovat až do posledního kola. Černým puntíkem z tohoto utkání je další zranění kolene, tentokráte Petra Sperka, který už do konce sezóny do utkání nezasáhne. Další utkání odehrajeme v neděli na domácí půdě, 11.06.2017 od 17:00, s Novým Sedlem.