Ústecký | 1.B třída sk. C

Reportáž

Baník vyhrál ve Vilémově, nebylo to však zadarmo


Velká nepříjemnost potkala hostujícího Petra Minaříka, který si těsně před koncem prvního poločasu zlomil nohu a musel být převezen do nemocnice. Hosté i pro něj po změně stran překlopili misky vah na svou stranu a vybojovali tři body.


Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Ústecký | 1.B třída sk. C, 2016-2017

18.04.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

FOTO: Pelikán hattrickem dopomohl Vroutku v devítigólovém zápase k výhře


Ke svému dalšímu domácímu zápasu nastupovali hráči FK Vroutek s vědomím, že jejich soupeř FK Blažim byl jediný tým, který je na podzim venku porazil. V Blažimi prohrál Vroutek ve 4.kole 2:5. Rovněž nedělní utkáni s Kláštercem, při kterém si všichni hráči sáhli až na dno svých fyzických sil, zanechalo svou stopu na formě domácích. Naštěstí pro ně se do sestavy vrátila útočná vozba domácích v podání hráčů Pelikána a Chrousta...

 


Reportáž

Tuchořice si poradily s Vilémovem i podruhé v sezóně


V sedmnáctém kole I.B třídy zajížděli hráči Vilémova na půdu pátých Tuchořic. Na domácí půdě prohráli 1:3, když jsme neproměnili řadu šancí a Tuchořičtí je pak přehráli svými zkušenostmi. Druhé utkání opět neodehráli zápas v plné sestavě, když chybělo mnoho hráčů základní sestavy. V případě nejhoršího byl na lavici náhradníků připraven i Libor Svítil, který je dva týdny po operaci kolene. V Tuchořicích čekalo hosty čekalo poměrně malé hřiště, které je jedné strany do kopce. Navíc foukal i dost vítr, což se také projevilo.


Reportáž

Vilémov si zajistil v penaltách dvoubodový zisk


Marek Kadlec nám za domácí celek zaslal prostřednictvím registrované sekce reportáž z utkání


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Ústecký | 1.B třída sk. C, 2016-2017

11.04.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Článek

Předvedli se další bezchybní tipéři. Ukažte svůj odhad i vy!

10.04.2017 17:11

TIP LIGA je sice aktuálně z důvodu údržby nedostupná, ale body nadále poctivě sčítáme a už brzy budete moci sledovat, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři! Po každém odehraném hracím víkendu uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

FOTO: Z 0:4 výhra po penaltách! Vůle a bojovnost přinesla vrouteckým dva body


Takový obrat se jen tak nevidí... Vítězství vůle a bojovnosti. Hráči Vroutku předvedli nezměrnou statečnost a během třinácti minut dokázali srovnat nepříznivý stav z 0:4 na 4:4. Po vyhraném penaltovém rozstřelu tak vezou z Klášterce důležité dva body a navýšili svůj náskok na třetího, kterým je právě Kláštěrec, na tři body.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 16.kolo Ústecký | 1.B třída sk. C, 2016-2017

04.04.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

FOTO: Debakl Vilémova! Ten na hřišti Vroutku inkasoval sedmkrát


... a to domácí ještě spoustu příležitostí zahodili... Více v reportáži!


Článek

O minulém víkendu se ukázali další stoprocentní tipéři! Zařadíte se mezi ně i vy?

31.03.2017 10:09

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 15.kolo Ústecký | 1.B třída sk. C, 2016-2017

28.03.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Článek

Jak si vedete v tiplize? A kdo je na naší tabuli slávy bezchybných tipérů?

25.03.2017 08:00

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

Článek

Staňte se redaktorem fotbalunas.cz!

15.03.2017 16:06

Máš přehled o konkrétní soutěži, o které na fotbalunas.cz zatím neinformujeme a nepřinášíme z ní podrobné články, reportáže či rozhovory? A ovládáš český jazyk, baví tě tvůrčí práce a nebojíš se jednat s lidmi? Tak hledáme právě Tebe!

Článek

Tipliga na fotbalunas.cz - sledujte v žebříčku, jak si vedete v porovnání s ostatními!

09.03.2017 21:35

Na fotbalunas.cz/tip-liga najdete nově pořadí tipérů, kteří na podzim jako registrovaní čtenáři poslali své odhady na některé ze zápasů. Žebříček si můžete třídit podle soutěže, okresu či kraje, seřadit výsledky můžete například podle úspěšnosti tipů či celkového počtu bodů. Tak co, jak si vedete? A pokud jste ještě netipovali, zapojte se na jaře a ukažte všem, jak se vyznáte!

Článek

Fotbalové jaro klepe na dveře! Co musíte vědět, než to vypukne?

08.03.2017 18:03

Základním předpokladem pro využívání všech funkcí na našem webu je zaregistrovat se na fotbalunas.cz. Zvládnete to bleskově a okamžitě můžete naplno vstoupit do světa portálu!

 

Článek

Rozlosování jarní části na fotbalunas.cz!

22.02.2017 15:42

Přesně, jasně, přehledně - na webu fotbalunas.cz už si můžete v jednotlivých soutěžích procházet rozlosování jarní části soutěže a naplánovat si tak své aktivity tak, abyste nechyběli na zápase svého oblíbeného týmu.

Článek

Známe TOP 11 podzimu! Kteří vítězní hráči nasbírali nejvíce hlasů?

20.02.2017 16:23

Fanoušci hlasovali pro své favority ve zveřejněných ideálních sestavách soutěží a naší slavnostní povinností je ohlásit, jaká jedenáctka fotbalistů, kteří vyhráli hlasování ve své soutěži, nasbírala vůbec nejvíce hlasů! V TOP 11 najdeme zástupce divizní soutěže, ale na druhé straně třeba i hráče, který opanoval hlasování ve III. třídě.

Celkový počet článků: 143
Zpět na Ústecký kraj


Tým Z Skóre B
1 SK Černovice 18 62:32 42
2 FK Vroutek 17 69:40 40
3 FK Klášterec n.Ohří 18 56:29 38
4 SK "Havran" Kryry 18 55:36 36
5 Sokol Tuchořice 17 59:39 31
Zobrazit celou tabulku

  Hráč Góly
1 Petr Minařík 23
2 Václav Holub 23
3 Patrik Chroust 20
4 Jakub Hudec 18
5 Jakub Pelikán 17
Zobrazit celou tabulku

Rozhovory