Ústecký | 1.B třída sk. C

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Ústecký | 1.B třída sk. C, 2016-2017

23.05.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

Ve dvaadvacátém kole I.B třídy zajížděl Vilémov na horkou půdu druhého Klášterce. Klášterec byl jedním z týmů, kterého Vilémov na podzim porazil. Domácí chtěli tuto porážku hostům vrátit, a to se jim povedlo i s úroky. Oslabená a slepená sestava Vilémova nestačila tempu Klášterce, hlavně ve druhém poločase, a utkání skončilo debaklem 9:1.

Reportáž

Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Ústecký | 1.B třída sk. C, 2016-2017

16.05.2017 00:30
Reportáž

Vroutek začal na domácím hřišti velice sebevědomě. Svému publiku chtěli předvést,  že jejich vedení v C skupině 1.B třídy je naprosto zasloužené. Od počátku utkání ovládli domácí celý prostor hřiště a hosty nepustili k žádné akci...

Reportáž

V důležitém 21. kole domácí nedokázali zvítězit v přímém souboji o 12. místo v tabulce a podlehli Meziboří. Z utkání odešli o poločase zraněný Libor Svítil a Marek Kadlec, se kterým to vypadá na konec sezóny (zranění kolena).

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 21.kolo Ústecký | 1.B třída sk. C, 2016-2017

09.05.2017 00:30
Reportáž

V přímém souboji o první místo v C skupině 1.B třídy byl lepší Vroutek

20. kolo 1.B třídy sk. B svedlo k přímému souboji první a druhé mužstvo skupiny. Vroutek byl bod před Černovicemi a očekával se tuhý boj o každý míč a každý metr hřiště.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 20.kolo Ústecký | 1.B třída sk. C, 2016-2017

02.05.2017 00:30
Reportáž

Strupčice vrátily Vilémovu podzimní porážku

V devatenáctém kole I.B třídy zajížděli Vilémovští na půdu 8. Strupčic. Podzimní utkání skončilo jejich výhrou 5:2, a tak domácí chtěli porážku oplatit a získat 3 body. A podařilo se jim to, když si v poločase udělali náskok, o který již nepřišili.

Reportáž

První mužstvo FK Vroutek navýšilo své bodové konto o tři body a prodloužilo dál sérii utkání bez porážky. Naposledy podlehlo 8. 10. 2016 v 7. kole s Černovicemi. Následovalo 11 zápasů bez prohry. Tato příjemná skutečnost je vynesla dočasně na první místo své skupiny 1.B třídy Ústeckého kraje. V záloze mají ještě jedno neodehrané utkání s Vejprty.

Článek

Stovky tipérů zkusily své štěstí, ale bezchybných jich bylo jen pár. Ukažte se i vy!

26.04.2017 15:34

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc chystáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Článek

Napříč Čechami se ukážou mladé výběry Česka, Belgie, Dánska i Švédska

25.04.2017 11:36

V Roudnici nad Labem, Lhotě u Kladna, Berouně, Slaném a na stadionu pražské Aritmy budeme mít v tomto týdnu možnost vidět reprezentační výběry Future do 16 let. Od úterý 25. do pátku 28. dubna se napříč Čechami představí mužstva Česka, Belgie, Dánska a Švédska.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 19.kolo Ústecký | 1.B třída sk. C, 2016-2017

25.04.2017 00:30
Reportáž

Baník vyhrál ve Vilémově, nebylo to však zadarmo

Velká nepříjemnost potkala hostujícího Petra Minaříka, který si těsně před koncem prvního poločasu zlomil nohu a musel být převezen do nemocnice. Hosté i pro něj po změně stran překlopili misky vah na svou stranu a vybojovali tři body.

Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!