Michal Sobotka čistým hattrickem zařídil Rapoticím vítězství

31. M. Sobotka , 37. M. Sobotka , 39. M. Sobotka - 8. V. Kotačka , 53. J. Jurka (p.)
0

Rapotice díky čistému hattricku Michala Sobotky v první půli udolaly Třebelovice.

Závěr první půle patřil domácímu Michalovi Sobotkovi

Do utkání vstoupili lépe hosté, kdy se v 8.minutě po rohovém kopu Jurky prosadil hlavou Kotačka. Domácí srovnali zásluhou Sobotky v 31. minutě. Pak se slova opět ujali hostující Třebelovice, za záda brankáře Laše dostal míč Čurda, rozhodčí však nepochopitelně pískl útočný faul a gol neuznal. jakoby to hosty srazilo a toho využil Sobotka a po dvou únicích během tří minut dokonal hattrick. Do kabin se tak šlo za stavu 3:1 pro domácí.

Jan Jurka z penalty pouze snížil

Celý druhý poločas byl v režii Třebelovic, které svého soupeře zatlačili, ale podařilo se jim pouze snížit, kdy po faulu na Kapka uvnitř pokutového území proměnil v 53. minutě pokutový kop Jurka. Do konce zápasu se hostům i přes herní převahu vyrovnat nepodařilo.

Počet diváků: 80. Rozhodčí: STRATENÝ Michal - MIČKA Adam, NOVOTNÝ František.