25.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

Ratibořské Hory utkání s Třeběticemi nezvládly

32. S. Mareš , 72. T. Vocílka - 23. P. Bastl (p.) , 39. V. Bastl , 56. T. Chvátal , 60. P. Bastl , 86. P. Švarc
0

Utkání pro nás okomentoval trenér domácího celku Václav Hoffmann?

SK Ratibořské Hory
Václav Hoffmann (trenér): Do posledního domácího utkání sezóny jsme šli s cílem navázat na naše předchozí dvě vítězství a potvrdit tak setrvání v dalším ročníku I. B třídy. Bohužel jsme ale narazili na dobře připraveného soupeře, který od prvních minut potvrzoval svoje kvality. Na úvodní branku soupeře z penalty ve 23. minutě jsme ještě dokázali odpovědět brankou Slavomíra Mareše po samostatném úniku ve 32. minutě, ale náš soupeř šel v závěru prvního poločasu opět do vedení. Druhý poločas se pak již odehrával zcela v režii týmu hostů, který své vedení navýšil až na 1:4. Nám se sice podařilo v 72. minutě brankou Tomáše Vocílky z penalty snížit na 2:4 a poté jsme se snažili toto utkání ještě zdramatizovat, soupeř ale v 86. minutě vsítil pátou branku. Musíme uznat, že náš dnešní soupeř byl lepší, a nezbývá nám nic jiného, než mu k zaslouženému vítězství pogratulovat. Vzhledem k vývoji v ostatních fotbalových soutěžích nás zřejmě příští týden čeká přímý souboj o zachování I. B třídy. Nastoupíme v sobotu 17.6. od 10.30 v Řepči proti zachraňujícímu se týmu FK Řepeč - Opařany.

J. Průša [-] - S. Mareš [-] , D. Kutiš [-] , A. Fišer [-] , J. Růžička [-] , S. Katolický [-] , Z. Sabiniok [-] , T. Vocílka [-] , O. Balík [-] (39. R. Pechánek [-] ) , M. Blovský [-] , V. Říha [-]