18.kolo, Olomoucký | 1.A třída sk. B, 2016-2017

--

--

3. T. Matula , 34. T. Novák , 71. M. Hatle - 45. D. Navrátil , 90. M. Ďopan (p.)
0

Čechovicím zápas minulého kola nevyšel, když v okresním derby prohrály v Mostkovicích, a tak potřebovaly v každém případě bodovat naplno, pokud chtěly udržet kontakt s čelem tabulky...

V prvním poločase, nejen díky podpoře větru, měly častěji míč na kopačkách hráči Čechovic. Prakticky hned z prvního útoku se také ujali vedení, autorem gólu byl Matula - 1:0. Ve 21. minutě nastřelil domácí Novák tyč.  Stejný hráč po centru od Haluzy překonal v 34. minutě Beňovského gólmana podruhé. V poslední minutě prvního poločasu skórovali hosté. Po rohovém kopu se trefil do sítě hlavou Navrátil. Po změně stran nejprve Hatle zazdil tutovou šanci, když z několika metrů přestřelil branku. V 71. minutě však udělal reparát a zvýšil vedení svého mužstva na 3:1. V poslední minutě utkání odpískal hlavní rozhodčí penaltu za faul. Míč si na značku pokutového kopu postavi Ďopal, s přehledem ji promělil a dal výsledku konečnou podobu - 3:2.

AUTOR: Lubomír Kaprál