12.kolo, Ústecký | Louny | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Domácí rozhodli v závěru zápasu

0

Ještě pět minut před koncem byl stav 1:1, nakonec se ale přece jen favorit prosadil a díky brankám Tomáše Kincla v 85. min. a Karla Sainera v 89. min zvítězily Dobroměřice "B" 3:1

V posledním letošním mistrovském zápase hostil vítěz předchozího ročníku a aktuálně 2. tým tabulky FK Dobroměřice "B" soupeře z opačného pólu, na podzim v nepříliš dobrém rozpoložení hrající Žíželice. V prvním dějství se žíželickým však překvapive podařilo favorita zaskočit a ve 29.min šli překvapivě zásluhou Lukáše Dormiševa do vedení – 0:1. Ještě do přestávky se však podařilo domácím stav srovnat, když se ve 38. min. trefil za záda brankáře hostí Tomáše Večeřeho Milan Pšigrocký.

Do druhé půle vstoupili domácí se snahou zvrátit vývoj zápasu ve svůj prospěch. Hosté ze Žíželic dlouho odolávali, přesto v závěrečné pětiminutovce obratu zabránit nedokázali. Díky brankám Tomáše Kincla v 85.min. a Karla Sainera v 89.minnakonec zvítězily Dobroměřice "B" 3:1...

AUTOR: JAROSLAV FECIŠKANIN

SESTAVY DLE POSTŮ

Peter Pavel - Sainer Jiří, Chlouba Aleš, Daniš Lukáš, Kaleja Václav - Kincl Tomáš, Diák Daniel, Mistoler Tomáš, Miraj David - Pšigrocký Milan (46. Sainer Karel), Rus Aleš. Ke střídání jsou připraveni Radosta Lukáš, Maliňák Petr.

ŽÍŽELICE: Večeře Tomáš - Soukal Marek, Panský Michal, Bašus Roman - Zuščík Pavel, Švejda Josef, Kestřánek Ladislav, Dormišev Lukáš - Veselý Martin, Votík Petr, Zamrzla Jiří

TJ Žiželice
Jaroslav Feciškanin, administrátor: „ Obrovská škoda, že jsme velmi dobře rozehraný zápas nedotáhli aspoň do remízového konce. Kdybych měl hodnotit příčiny neúspěchu, musel bych se opakovat. Dnes nám navíc chybělo z různých důvodů spousta hráčů základního kádru, bez jediného náhradníka, který by byl připraven ke střídání a s nestárnoucím, ale přece jen už 52letým hrajícím trenérem Jiřím Zamrzlou v základní sestavě a takto se soutěž dá hrát důstojně jen velice těžko. Vzhledem k situaci a postavení týmů z Lounska a Žatecka v 1.B třídě je velice pravděpodobné, že okresní přebor za půl roku opustí pouze poslední tým tabulky, ale to nás nesmí za žádných okolností uspokojit. Zaprvé máme na poslední dva týmy náskok pouhé čtyři, resp. šest bodů. A zadruhé, náš hráčský kádr má rozhodně navíc, než hrát pouze o záchranu soutěže. “