13.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Zápas o postupové naděje rozhodla penalta ve prospěch domácích Sendražic

0

Utkání s obrovským nábojem, ve kterém hosté z Černilova dvakrát vedli. Při vyrovnaném stavu rozhodla zápas penalta pro domácí, kterou potvrdil svůj hattrick domácí střelec Jan Fedor

V prvním poločase hosté dvakrát vedli

V prvním poločase měl Černilov mírnou převahu a taky se po zásluze dostal do vedení brankou Petra Jelena. Domácí hráli jednoduchou , ale účelnou hru vše na útočníky. A navíc dnes měli Jana Fedora, který obul střelecké kopačky. Protože nejdřív srovnal na 1:1, a když se hosté dostali do vedení druhou brankou Jelena, tak se mu ještě v prvním poločase povedlo srovnat na 2:2. I když byli hosté v prvním poločase lepší, tak do kabin se šlo za vyrovnaného stavu. A i na šance skončil první poločas smírně 5:5.

Druhý poločas rozhodla jediná branka z penalty.

Ve druhém poločase tempo hry dost polevilo a oba týmy spíše čekali na chybu toho druhého. Domácí se dostali do jedné 100% šance, ale trestuhodně ji zahodili. Hosté z brejkových situací nezůstávali pozadu. dopadali však stejně jako domácí a žádnou ze svých šancí nedotáhli ke gólu. Zbytečně vyhrocený zápas rozhodla situace z 80.minuty, kdy rozhodčí odpískal pokutový kop ve prospěch domácích. K míči se postavil, do té doby dvougólový Jan Fedor a s přehledem penaltu proměnil. Završil tím svůj třígolový a navíc vítězný den. Hosté z Černilova již v zoufalém náporu branku nevstřelili a tak boj o postupové naděje vyhráli Sendražice

TJ Sokol Sendražice
Sendražice: Byli jsme o gól lepší a proto tři body zůstaly doma.

FK Černilov B
Martin Šmied - Černilov: Pokud jsme hráli kombinační fotbal (na špatném terénu) domácí jsme přehrávali, jakmile jsme se přizpůsobili nakopávání míčů a nesoustředili se jen na zápas, domácí trestali.