12.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Domácí si s chuti zastříleli

0

Domácí Černilov deklasoval Smiřice pětigólovým přídělem. Zápas byl rozhodnutý již v prvním poločase, který domácí vyhráli 4:0.

První poločas rozhodl zápas

Černilov vsítil rychlou branku po rohu. Hosté se marně pokoušeli něco vymyslet, v obraně byli nejistí, což potrestal Jelen střelou k tyči. Nápravníkův průnik přes celou polovinu dostal hosty do kolen. Po přímém kopu za Voltra za obranu překonal brankáře ještě Matoušek. Hosté měli největší šanci z přímého kopu.

Ve druhém poločase si domácí skóre pohlídali

Zápas se v podstatě jen dohrával, zaujala hlavně další nekompromisní střela Jelena. Soupeř hrál míče na střelce Holuba, ale ten byl většinou poctivě střežený. Černilov se opět dostal do kontaktu s čelem tabulky. Na první místo ztrácí pět bodů.

FK Černilov B
Černilov: Po čtyřbrankové nadílce v prvním poločase, bylo jasné že body zůstanou doma.