9.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Blovice deklasovaly Dnešice

0

Domácí Blovice už od druhého kola nenašly přemožitěle a určitě věřily, že tomu tak bude i po návštěvě krizí zmítaných Dnešic. Oslabení hosté drželi téměř půl hodiny krok s ofenzivní silou Blovic, pak už to tam ale začalo padat.

Pět gólů

Od úvodních minut bylo zřejmé, že oslabení hosté nepřijeli pro body a pouze doufali vco nejmenší počet inkasovaných branek. 25 minut dokázali udržet čisté konto. Pak už ale domácí otevřeli skóre a to se každou chvíli navyšovalo. První se prosadil Tomáš Matoušek. Hned za minutu přidal druhou branku Vladimír Chalupa. Nadalší branku se čekalo deset minut a prosadil se Josef Diviš. V 37. minutě zvyšoval na 4:0 Jan Veselovský a v 41. minutě uzavřel skóre prvního poločasu Václav Davídek

Dalších pět branek

Stejný hráč, který uzavřel skóre prvního poločasu otevřel skóre druhého. Václav Davídek 6:0. Za devět minut se trefil Ondřej Laibl a stav byl 7:0. Domácí ale i spousty dalších šqancí zahodili. Hostéovšem sympaticky zápas nevypustili a snažili se stále hrát. Na 8:0 zvyšoval Matyáš Kašpar. v 79. minutě dokonal hattrick Václav Davídek a na konečných 10:0 upravil osm minut před koncem Radek Šabata.

TJ Sokol Dnešice
Ladislav Mourek (trenér TJ Dnešice): "Nastoupili jsme bohužel jen v deseti lidech. 25 minut jsme drželi krok s domácími, pak už se ale spustil brankostroj domácích kteří byli jasně lepší ve všech směrech. Výsledek je ještě vcelku milosrdný. Kluky bych pochválil, že to odehráli a bojovali až do konce."