9.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. E, 2014-2015

Nepolisy si odvážejí z Kopidlna vysokou výhru.

0

Lídr tabulky nedopustil žádné zaváhání a odváží si poklidné vítězství.

Hosté měli zápas pod kontrolou.

Hosté měli od začátku zápas pod kontrolou. Diktovali tempo hry. Domácí hrozili jen z protiútoků. Žádný z nich ale nebyl úspěšný. Hosté byli za svou aktivitu odměněni třemi góly. Přičemž třetí se zdál jako definitivní hřebíček do rakve domácího celku, protože padl těsně před poločasovým hvizdem.

Druhá půle pod taktovkou domácích.

Domácím poločasová přestávka pomohla. Protože po ní byli na hřišti jako vyměnění. Svého soupeře zatlačili a v podstatě ho k ničemu nepustili. Hostům se ale v obraně velice dařilo a všechny útoky na poslední chvíli odráželi. Domácí byli sice po většinu času druhé půle o něco lepším týmem, konečnou tečku za zápasem udělali hosté, když v poslední minutě utkání zvýšili stav utkání na 0:4.

TJ Sokol Nepolisy
Lukáš Pánek, hráč (hosté): Výkon celého týmu byl dost dobrý. Nikdo nikterak nevyčníval, ani se za svůj výkon nemusí stydět. Odvezli jsme si pohodové vítězství.