13.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , 2016-2017

--

Slovan nestačil na tabulkově slabší Chotíkov

60. M. Vyskoč , 62. P. Novák , 68. M. Hauer , 81. F. Dobrý - 13. D. Bulant
0

Chotíkov ze sedmého místa tabulky šel do utkání s touhou po třech bodech. Slovan po posledních dvou nevydařených zápasech nenašel formu ani dnes a z Chotíkova odjíždí bez bodu.

První poločas

Do první půle nastoupily oba týmy aktivně. Hrozili jak domácí, tak hostující celek. Bylo k vidění několik šancí na obou stranách, první dvacetiminutovku ale více ovládli hosté. Ve 13. minutě se gólově prosadil David Bulant a poslal tak Spoje do vedení 0:1. První půle nabídla ještě několik šancí na obou stranách, domácí však po inkasovaném gólu zvýšili aktivitu a Slovanu nedovolili radovat se z dalšího gólu, naopak několikrát zahrozili sami. Do šaten tak odcházeli domácí za jednogólového manka.

Druhý poločas

Druhou půlí domácí dokázali, že se dokáží poprat za pořádný výsledek. Bylo vidět, že touha po třech bodech v domácích hráčích stále je a předvedli několik pěkných šancí. Srovnávací branku přinesl v 60. minutě Martin Vyskoč, který poprvé v zápase překonal gólmana Feiferlíka - 1:1. A krátce po odkopu už Feiferlík lovil míč zpoza zad podruhé, tentokrát se trefil Pavel Novák a přepsal skóre 62. minutou na 2:1. A gólová paráda Chotíkova pokračovala. V 68. minutě dopravil míč do sítě kapitán Miroslav Hauer a dokonal obrat Chotíkova - během osmi minut z 0:1 na 3:1. Závěrem utkání v 81. minutě měl ještě štěstí na kopačce znovu domácí - František Dobrý, ten zakončil gólově štědré dopoledne Chotíkova na skóre 4:1

Chotíkov se tak jasně usadil na sedmé místo tabulky, Spoje ačkoliv ztratily jsou páté.