O bodech ve Vřesině rozhodl druhý poločas snů....

0

Muži B začali utkání aktivně a zásluhou Lukáše Mikulíka se dostali do vedení 1:0 v 9´hry.Michálkovice pak hru vyrovnali a měli i šance na vyrovnání.Vřesina však gól nedostala a poločas vyhrála 1:0.Varování z první půle si však Vřesina nevzala na zřetel a soupeř ve 48´vyrovnal na 1:1.Vřesinu nejvíce trápili pokažené nepřesné přihrávky.Z toho soupeř těžil a přidal z brejkových situací další branky a nakonec vyhrál 1:4.

FC SLAVIA Michálkovice
Tomáš Včelný: Naši fotbalisté (jako obyčejně opět nekompletní- ( Janírek,Truhlík,Homola,Hung,aj...) nastoupili ve Vřesině proti tamnímu "béčku" s cílem oplatit soupeři rok starou porážku z tamního trávníku ( 4:1 )...Sice přání bývá otcem myšlenky, nicméně v kombinované sestavě ( hlavně na lavičce...) to byla myšlenka opravdu odvážná....Ale jak se říká, odvážnému štěstí přeje, naši "vlítli" do zápasu bez bázně a hany, čili na hřišti byl k vidění celkem sympatický fotbal , nicméně na konci poločasu byli šťastnější domácí borci, kteří vedli 1:0...Po změně stran ale nastal kompletní uragán v červenobílém provedení, kdy michálkovičtí fotbalisté domácí vypráskali čtyřmi brankami a ještě nejméně stejný počet tutovek doslova zazdili ( trvalý to nešvar michálkovických sešívaných...). Ale nejednalo se o nějaké náhodné branky, všechny padly po nádherných kombinacích, které nabídly lehkost, fotbalovou kreativitu a pohledný design, domácí proti červenobílé demolici nenašli vůbec žádný protilék....Takže po delší době úvod sezóny jako hrom, jen tak dál...Proto už nyní jsou zváni všichni příznivci na naše hřiště v sobotu, kdy se v historickém mistrovském utkání představí v derby na našem trávníku Slavoj Rychvald (jež mj.vede tabulku Měp...), kterému chtějí sešívaní oplatit porážku z nedávného turnaje...