21.kolo, Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor , 2016-2017

--

12. T. Szamko , 24. T. Szamko , 43. L. Sajdl , 75. L. Sajdl
0

TJ Třešňový květ Žlunice
Šádek Ondřej (hráč Žlunic): Do 12 minuty se hrálo vyrovnané utkání, ve kterém měli hosté z Chomutic mírně navrch. Poté přišel zlom v podobě vstřelené branky. Od té chvíle hráči Chomutic přestali být nebezpečným mužstvem a iniciativu převzali hráči Žlunic. Do poločasu padli ještě dva góly do sítě hostujícího celku. Druhý poločas se prakticky jen dohrával. V 75. minutě na konečných 4:0 upravil Sajdl. Povinné 3 body. úvodní minuty byl z naší strany špatný, ale po gólu Szamka se vývoj utkání otočil a my jsme diktovali tempo hry a zaslouženě vyhráli.