12.kolo, Karlovarský | 1.A třída , 2016-2017

Vyrovnaný zápas s mnoha šancemi skončil po devadesáti minutách 2 : 2

73. D. Čížek , 80. M. Tůma - 67. Z. Řáda , 85. P. Uhlík (vl.)
0

V prvním poločase bezbrankový stav

Domácí i hosté se od začátku zápasu soustředili hlavně na defenzivní činnost, obrany si počínaly velmi zkušeně a nepouštěly útočníky do žádných větších šancí.I proto po 45. minutách byl stále stav 0 : 0.

Ve druhé půli přišly konečně branky

V druhé půli obě mužstva začala hrát odvážněji a přímočařeji a hned přišly i šance.V 67. minutě zahrávali hosté standartní situaci, po které se ve vápně prosadil Zdeněk Řáda a poslal hosty do vedení.V 73. minutě využil perfektního sklepnutí Marka Tůmy Daniel Čížek a propálil balón až do sítě.V 80 minutě po krásné kombinaci otočil stav zápasu Marek Tůma.Ovšem v 85. minutě si nešťastně srazil míč do vlastní brány Pavel Uhlík a bylo vyrovnáno.Žádná šance už nepřišla a tak skončil zápas po devadesáti minutách nerozhodně.