11.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2016-2017

--

--

Sparta venku přetlačila Hvozd

0

V jedenáctém zápase podzimní části se utkala Sparta Sulkov a Svornost Hvozd. Hosté do zápasu vstoupili jako uragán, po deseti minutých vedli už 2:0. Další dvě branky přidali v 65. a 67. minutě a už byli na pokraji vítězství.

Domácí zápas zdramatizovali, když se nejprve trefil Venta a v 85. minutě Šlehofer, ale víc už domácí nestihli... Sparta tak veze z tripu 3 body a upevňuje si pozici v horních patrech tabulky!

TJ Svornost Hvozd
J. Setikovský [-] - F. Vraštil [-] , T. Ceperko [-] , Z. Reif [-] , M. Reiprich [-] , D. Jurinec [-] , R. Černý [-] (49. L. Charvát [-] ) , D. Šlehofer [-] , V. Venta [-] , J. Schön [-] , J. Běhounek [-]