25.kolo, Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

V Dědicích přestřelka

0

V sobotu se v Dědicích odehrál zápas 25. kola OP. Hráči museli bojovat s hrozným vedrem. Věřím, že každý z nich by se radši plácal někde u vody. Ovšem návštěvnost byla veliká, jak to už v Dědicích chodí. Kdokoliv, kdo se podíval na tabulku pochopil, že do role outsidera jsou postaveny právě Němčany. Ty ovšem minulý zápas překvapily, když prohrály s Radslavicemi jednogólovým rozdílem. Tip naše experta se ubíral k závěru,  že Dědice to doma zvládnou, i když se jim na jaře nedaří. To se také potvrdilo. Hrál se poklidný fotbal. První poločas nenasvědčoval tomu, že by Němčany měly odjet s velkým gólovým rozdílem. Hráči odcházeli do kabin za stavu 4:1 a vše bylo otevřené. Rozhodující byla druhá půle. Němčany se sice snažily, uhrát ještě nějaký ten bod, ale marně. Dědice se rozstříleli a druhou půly přidaly ještě 7 gólů. Domácí fanoušci buráceli a bylo hned co zapíjet. Němčany už mají jistý sestup a poslední zápasy působí odevzdaným dojemem. Dědice si připisují 3 body, ale nutno podotknout, vzhledem k tomu kolik týmů sestupuje, že mají velké štěstí, že si nahráli hodně bodů na podzim.

Místo: Dědice.