10.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2016-2017

Vedoucí Opatov si výhrou zajistil přezimování v čele soutěže

0

Pro povinné tři body si opatovští fotbalisté přijeli do Slavic, což se jim také nakonec podařilo

Hosté o gól lepší

Poslední podzimní zápas čekal na oba aktéry utkání mezi domácími Slavicemi a vedoucím Opatovem. Ten by již o své postavení v tabulce neměl přijít a rád by zakončil úspěšný podzim bez jedinné porážky. Slavice by pro ně neměly být tak těžkým soustem, ale ani domácí nechtěli prodat svoji kůži jen tak lacino. Bodovým ziskem chtěli mít jistotu, že nebudou přezimovat na poslední pozici.  Hosté potvrzovali roli favorita a v 8. minutě je poslal do vedení Aleš Konečný -0:1. A asi nikdo nečekal ze 70 přítomných diváků, že to byl jediný gól, který v první půli viděli.

Domácí sice vyrovnali, ale hosté pak třikrát udeřili

Druhý poločas sice začal vyrovnávací brankou Martina Svobody, který ve 48. minutě vyrovnal na 1:1, ale v 60. minutě opět dostal hosty do vedení Zdeněk Daniel -1:2. V 75. minutě  přidal na 1:3 Ladislav Kabelka a v 89. minutě uzavřel skóre zápasu hlavou Zdeněk Daniel na 1:4.

SK Slavice
Linhart Jiří, vedoucí: První poločas nebyl z naší strany špatný, ve druhém soupeř potvrdil svoje kvality

SK Slavice
P. Kříž [-] - L. Tomek [-] , Z. Trojan [-] , L. Němec [-] , D. Trojan [-] - P. Bartůšek [-] , Š. Tomek [-] (68. Z. Vlčan [-] ) - M. Svoboda [-] (87. O. Kutina [-] ) - J. Daňhel [-] (80. L. Bláha [-] ) , M. Vlčan [-] (75. M. Stonáček [-] ) , O. Mařan [-]

FK Opatov
R. Kšír [-] (85. O. Hanzal [-] ) - D. Čučelin [-] , M. Malík [-] , D. Vahila [-] (46. J. Kaser [-] ) , L. Kabelka [-] (82. M. Solař [-] ) , R. Novotný [-] , J. Fortelný [-] , Z. Daniel [-] , J. Horáček [-] , F. Šinkovský [-] (77. F. Čech [-] ) , A. Konečný [-]

ŽK: 35. J. Daňhel - 40. Z. Daniel , 60. F. Šinkovský .
Hráči zápasu: Z. Trojan - M. Malík .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: KAŇKA Josef - TOMEK Vlastimil (N), KVAISER Jiří (N).