0

Po cenné výhře v Benátkách čelily domácí Tišice dalšímu těžkému soupeři. V utkání se Slavojem Stará Boleslav tahali domácí dlouho za kratší konec provazu, Novák ale nakonec dokázal vyrovnat a další bod Tišice získaly v penaltách.

Kvalitní Slavoj jde zaslouženě do vedení

Úvodních dvacet minut se neslo ve znamení vzájemného oťukávání se – hosté byli aktivnější, do vážnějších šancí se ale nedostávali. První vzrušení přinesla na druhé straně po průniku Pajkrta střela Prejzka nad. Hosté byli za svoji snahu odměněni ve 26. minutě – po trestném kopu se hlavou trefil Boček. 0:1. Další branku mohli hosté přidat ve 34 .minutě, kdy Bláha vystřelil bodlem, ale nepřekonal Hádka. O pět minut později byl opět v permanenci tišický gólman – po rychle rozehraném autovém vhazování a sklepnutí Bláhy na Turka předvedl další skvělý zákrok. O vyrovnání se marně snažil Prejzek, jehož rána po centru Karlíka skončila pouze v ochranné síti. Na druhé straně pojistku v podobě druhého gólu nepřidal aktivní Bláha a když mezi tři tyče nestlačil svoji hlavičku ani Karlík, šlo se do kabin za stavu 0:1.

Domácí vyrovnávají hru i skóre

Do druhé půle trenér Zámečník poslal čerstvou krev a příchod Fabiána s Brzoněm měl na hru Tišic pozitivní vliv. Hra se opticky vyrovnala, do šancí se ale i nadále dostávali hosté. V 62. minutě průnik po pravé straně likvidoval spolehlivý Hádek, o minutu později ve vyložené pozici hlavičkoval Vodák nad. V 75. minutě domácí trenér ještě jednou zamíchal sestavou – Pajkrta stáhl na stopera a na hrot vysunul Nováka. A tato změna přinesla ovoce hned o dvě minuty později – po centru se důrazně hlavou do balónu opřel právě Novák a rozjásal početnou návštěvu tohoto zápasu. Vyrovnávací branka vlila domácím čerstvou krev do žil, ale ani hlavička Prejzka, ani střela Fabiána se neujala. V nastaveném čase ještě pálil vedle Brzoň, na druhé straně nadějnou šanci Bočka likvidoval Hádek. Zápas tak došel k penaltovému rozstřelu, ve kterém v první sérii selhal hostující Mikoláš, v páté jej ale napodobil Fabián, a tak se rozhodlo v sedmé – Hádek svého gólmanského kolegu překonal, zato střelec jediné branky Boleslavi Boček neproměnil a rozhodl o tom, že plusový bod zůstane doma.

TJ Sokol Tišice
Radek Zámečník - trenér: Vstup do zápasu jsme měli nervózní, nedařila se nám kombinace proti fotbalově vyspělému soupeři. Naštěstí nás jako vždy v posledních zápasech podržel brankář. Ve druhé půli jsme hru vyrovnali a po zásluze vyrovnali. Nyní se musíme dobře připravit na derby s Neratovicemi

M. Hádek [-] - M. Vítovec [-] (68. P. Driml [-] ) , M. Brodský [-] , J. Pajkrt [-] - T. Kopejska [-] , P. Novotný [-] , M. Novák [-] , P. Lauda [-] , J. Šulc [-] (46. D. Fabián [-] ) - Š. Karlík [-] (46. T. Brzoň [-] ) , T. Prejzek [-] -