SESTAVA KOLA - 1.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2015-2016

Datum kola: 23.08.2015

0
První kolo bylo opět bohaté na góly! Průměr branek na zápas se znovu vyšplhal přes 5
Trepka Tomáš  ( TJ Sokol Kardašova Řečice )

Inkasoval sice 5 branek, ale soupeře dlouho nutil svými zákroky nevěřícně kroutit hlavou. Do třetího gólu držel nadějě hostů na boj o body. Pak hosté rezignovali.

Klika Jiří ( TJ Dolní Bukovsko )

Více než 20 minut hrál jeho tým v oslabení. Minutu před koncem zápasu, kdy byli domácí už jen v devíti, vstřelil vyrovnávací gól.

Novák Vojtěch ( TJ Sokol Třebětice )

Svým gólem na 3:0 v 68. minutě přinesl definitivní klid na kopačky domácích. Mrzet ho může jen to, že o čisté konto přišli minutu před koncem.

Zákostelský Milan ( TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí )

K výhře hostů přispěl vyrovnávací brankou. Než si domácí uvědomili, co se vlastně stalo, lovili míč za sítě podruhé.

Filip Michal ( TJ Lokomotiva České Velenice )

Mladý záložník Velenic se sice do střelecké listiny nezapsal. Ale po jeho přihrávkách padly 4 góly.

Kándl Jan ( SK Lišov )

Odehrál dobrý zápas. Navíc během první desetiminutovky překonal výborného Trepku hned dvakrát.

Kuchař Luděk ( TJ Jiskra Nová Bystřice )

Gólem ve 45.minutě přinesl pohodu do šatny. Ve druhém poločase skompletoval hattrick.

Hornát Vojtěch ( TJ Nová Včelnice )

Po několika málo minutách využil pobídky svých spoluhráčů. Utekl po křídle a překonal gólmana soupeře poprvé.

Mikudim Roman ( TJ Lokomotiva České Velenice )

Mladý hráč Velenic znovu bojoval a jezdil po hřiště. V minulém utkání mu to ke gólu nestačilo.Tentokrát zaznamenal hned 3.

Mach Ota ( SK Lišov )

Na výhře Lišova se podílel gólovou pojistkou ve 44. minutě. Ve druhém poločase skóroval ještě dvakrát.

Fiala Milan ( TJ Lokomotiva České Velenice )

Útočník Velenic je na začátku sezóny při chuti. V úvodním zápase jeho 2 branky na body nestačily. V Borovanech rozšířil svou sbírku gólů hned čtyřikrát.

Hlasovat pro hráče můžete od 24.08.2015 12:00 do 26.08.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)