SESTAVA KOLA - 5.kolo Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2022-2023

Datum kola: 04.09.2022

0

Sestava dalšího kola CANIS 1.B třídy sk.C zná své obsazení! Hlasujte o nejlepšího hráče tohoto uplynulého víkendu!

Daniel Majer - zkušený brankář zaskočil za jinak standardní jedničku Šokalu a především díky jeho práci vezou Sedliště tři body z Orlové

Tomáš Vlachovič - neobvykle zaskakoval na postu stopera a vedl si na pro něj novém postu skvěle.

Matěj Huťka - ve spolupráci s Vlachovičem vytvořili neprostupnou hráz a svůj výkon okořenil brankou

Filip Marek - po návratu z Egypta se uvedl úvodní brankou utkání s Petrovicemi

David Gill - vyhrál spoustu hlavičkových soubojů a kde mu scházela rychlost, tam využil své zkušenosti a postavení v poli. Jeden ze strůjců první nuly pro Dětmarovice vzadu

Stanislav Cabák - zkušený středopolař byl hlavní postavou utkání v Bašce, kde v dresu Lískovce nastřílel hattrick

Ondřej Stebel - dvěma góly nakopnul v závěrečné 15ti minutovce svůj celek k nevídané stíhací jízdě z 0:4 na konečných 4:4

Nikolas Chalkidis - věřňovický střelec má v úvodu sezóny formu jako blázen. Opět do svých statistik přidal dvě branky a v poločase si asi nikdo nemyslel, jak nakonec utkání doopravdy skončí.

Luboš Perniš - ukázal, že i s minimálním pohybem po hřišti ve sprintu, lze prakticky rozhodnout dvěma góly utkání

Roman Kocúr - běhavý záložník se tentokrat zjevil na hrotu útoku a s novou pozicí se popsasoval skvěle, jeho dva góly a povedený výkon, ovšem na body pro Bašku nestačily

Roman Novotný - dal dve branky a Petřvald díky němu zvládl těžký duel na půdě Interu. Zejména rozhodující branka nůžkami přes hlavu byla exkluzivní!

Hlasovat pro hráče můžete od 06.09.2022 10:07 do 07.09.2022 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)