SESTAVA KOLA - 26.kolo Středočeský | Kladno | Okresní přebor , 2014-2015

Datum kola: 13.06.2015

0

Poslední kolo za námi, konečné umístění týmů zveřejněno, a před námi už je jen poslední sestava kola sezóny 2014/2015. Ani o tuto rubriku jsme vás nechtěli připravit a tak zveřejňujeme poslední jedenáctku. Z této jedenáctky vyberte jednoho, který se stane hráčem kola, a s kterým se poté pokusíme udělat co nejdříve rozhovor. Vaše hlasy jsou proto pro nás velmi důležité. A teď k tomu z koho můžete vybírat...

Martin Havelka - gólman Libušína - Svou nominaci si zaslouží tím, že předvedl velmi dobrý výkon a střelce soupeře přiváděl až do stavu zoufalosti.

Jan Bacílek - obránce Družce - Předvedl velmi pěkný výkon, byl vidět a výrazně přispěl k výhře nad Libušínem 2:1.

František Motlík - obránce Hostouně - Byl si jistý na stoperu a produktivní dopředu

Jakub Stehlík - obránce Kamenných Žehrovic - Nominaci si zaslouží už díky skvělé hře, tvorbě šancí a celkového přispění k výhře domácích.

Jan Husák - Záložník Baníku Švermov - Střelec první důležité branky Švermova

Michal Zieber - Záložník SK Velké Přítočno - Střelec dvou důležitých branek Přítočna kterými zvrátil výsledek na stranu hostů.

Pavel Rolný - hráč SK Kročehlav si zaslouží nominaci hlavně díky krásné hlavičce ze 39 minuty zápasu kterou měnil skóre na 0:3.

Jiří Moravec - týmový kolega, který se v zápase dostával hodně do zakončení, ohrožoval branku domácích nejen střelami ale i centry. Velmi aktivní hráč.

Petr Mladý - útočník Brandýsku - svou rychlostí platil na obránce Slaného, zejména v prvním poločasu.

Petr Šiler - útočník Velkého Přítočna- Zieberův týmový kolega, střelec prvních dvou branek - vedoucí a vyrovnávací.

Michal Nykl - útočník Slaného - Po krásném sólovém průniku, kdy utekl všem obráncům střílí první velmi důležitou branku.

Hlasovat pro hráče můžete od 15.06.2015 12:00 do 17.06.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)