SESTAVA KOLA - 24.kolo Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , 2014-2015

Datum kola: 30.05.2015

0

Hlasování probíhá až do středy do 12:00! Tak zní úprava pravidel portálu Fotbalunas.cz, neváhejte a hlasujte pro svého favorita. Volíme nejlepšího hráče 24. kola Okresního přeboru Rokycany.

Lukáš O. (Holoubkov) - V zápase se Strašicemi inkasoval pouhou jednu branku a svými jistými zákroky držel svůj tým. Své místo v sestavě kola si určitě zaslouží.

Kalombo S. (Břasy) - Mladičký dorostenec ve službách Břas odehrál velmi dobré utkání a určitě si zaslouží své místo v sestavě kola.

Maier Z. (Skomelno) - Obránce Skomelna podal v zápase výborný výkon a i on je po zásluze v sestavě kola. Výraznou měrou se podílel na tom, že Skomelno inkasovalo v Přívěticích jedinou branku.

Kabát P. (Radnice) - Kabát je stabilním členem obrany Radnic. Radnice navíc jako jediné mužstvo ve 24. kole dokázalo udržet čisté konto, dobrá obranná hra znamená, že Kabát je zástupcem výborné radnické obrany v sestavě kola.

Jonák J. (Radnice) - Záložník Radnic, který nastoupil do zápasu s Rakovou až ve druhé půli rozhodl svým gólem v poslední minutě utkání dvou “B” týmů. Díky němu utkání nerozhodovaly rozhodovat v pokutové kopy a Radnice mají další tři body.

Frühauf J. (Cheznovice) - Záložník Cheznovic se v zápase s Dobřívem blýskl dvěma góly, bohužel na body to nestačilo, každopádně předvedl opět dobrý výkon.

Veselý D. (Holoubkov) - Už snad stabilní člen sestavy kola, se dvěma góly podepsal pod vítězství Holoubkova ve šlágru kola. Jeho branky znamenaly vítězství hostů a důležité tři body.

Černý J. (Volduchy) - Záložník Volduch sice nezabránil prohře svého týmu v zápase se Zbirohem, jeho pozdní gól však znamenal jistotu jednoho jednoho bodu.

Vild M. (Těškov) - Útočník Těškova s desítkou na zádech byl nejlepším hráčem svého týmu v zápase s Břasama. Byl to hlavně on kdo nejvíce zaměstnával hostující obranu a jeho střelecký pokus ze 40 minuty přispěl k veledůležité vyrovnávací brance.

Šťastný L. (Dobřív) - Sniper Ladislav Šťastný vstřelil dvě branky Cheznovicím. Dokázal také vybojovat pokutový kop, po kterém musel do sprch hostujíc brankář. Penaltu navíc následně proměnil a jeho mužstvo je tak velmi blízko vítězství v soutěži.

Prachár F. (Skomelno) - Třígólový střelec Skomelna, je jedním z adeptů na zisk titulu hráče 24. kola. Svým neomylným zakončením přispěl výrazně k zisku tří bodů na hřišti Přívětic.

Hlasovat pro hráče můžete od 01.06.2015 12:00 do 03.06.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)