SESTAVA KOLA - 24.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2014-2015

Datum kola: 31.05.2015

0

V sestavě kola jsou ihned dva hráči, kterým se povedlo vstřelit hattrick (Granov a Jordán). Dále není nouze o kvalitní výkony obránců. V brance je, i přes šest obdržených branek, brankář Loko Kuruc. Hlasování vypukne dnes v poledne a ukončeno bude ve středu v polednei.

Ladislav Kuruc (brankář - Lokomotiva Č.B.)

I přes šest inkasovaných branek byl opora týmu, jak řekl hráč Plané nad Lužnicí - Tomáš Štiak: "Domácím zachytal skvěle brankář, nebýt jeho výsledek mohl být dvojciferný."

Marek Wohlgemuth (obrana Nová Ves - Brloh)

Odehrál skvělý zápas. Nepustil hostující útočníky do vyložené šance. Obrana pod jeho vedením fungovala na jedničku.

Jan Anderle (obrana Nová Ves - Brloh)

Z pozice obránce vstřelil vítěznou branku svého týmu, když uklidil odražený míč do branky po rohovém kopu. Celkově se mu zápas povedl.

Ota Kindermann (obrana - Slavia Č.B.)

Podařilo se mu vymazat skvélé útočníky Sokola Sezimovo Ústí. Byl klidný při rozehrávce. Velice povedený výkon.

Ondřej Marhoun (záloha - Čtyři Dvory)

Čtyrák sice v zápase v Roudném prohrál, ale nebyl horším týmem. K nejlepším hráčum na hřišti patřil právě Marhoun. Byl jistý při rozehrávce a nebyl líný na krok. Vstřelil branku na 1:2, ale na body nestačila.

Jan Skok (záloha - Větřní)

Kapitán a hecíř týmu. V zápase proti suverénímu Chýnovu dokázal vybičovat svůj tým k velice důležité výhře. Na hřišti patřil k nejlepším. Vstřelil úvodní branku utkání.

Rudolf Weinhard (záloha - Větřní)

Ještě před třemi měsíci byl na operaci s meniskem. Předminulý víkend poprvé naskočil do hry v zápase proti Borovanům. Nyní poprvé v základní sestavě a výkon velice kvalitní. Spolu se svým spoluhráčem Skokem "dokopali" Větřní k šokující výhře nad Chýnovem.

David Havel (záloha - Planá nad Lužnicí)

Dokázal prodat svůj fyzický fond. Vstřelil dvě branky. Rozdával parádní míče a zakládal jeden útok za druhým. Nejlepší hráč na hřišti.

Michal Granov (útok - Dobrá Voda)

Vstřelil druhý hattrick na jaře. Otočil zápas z 1:2 na 3:2 během šesti minut. Jednoznačně nejlepší hráč na hřišti.

Jiří Jordán (útok - Hrdějovice)

Hattrickem vyřídil hradeckou juniorku. Všechny branky nastřílel v prvním poločase během 35 minut. Díky jeho střelecké pohotovosti si domácí tým Hrdějovic připsal další důležité vítězství.

Marek Pěknic (útok - Planá nad Lužnicí)

Jeho úniky dělaly domácím obrovské problémy. Vstřelil jednu branku. Vybojoval penaltu a na další dva góly nahrál. Parádní představení.

Hlasovat pro hráče můžete od 01.06.2015 12:00 do 03.06.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)