SESTAVA KOLA - 13.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B, 2014-2015

Datum kola: 12.04.2015

0

Kromě zápasu mezi rezervami Dobré Vody a Mladého, nechyběli góly na žádném stadionu 13. kola III. třídy skupiny B. Ve zbylých 5 zápasech padlo 27 branek a nejvíce se činili střelci Lukáš Mlýnek z Lišova B a David Kyselý ze Slavče. Oba hráči nasázeli svým soupeřům tři branky a nechybějí v naší sestavě kola.

Do úterní půlnoci můžete hlasovat o muže 13. kola.

Ačkoli tomu výsledek zápasu Akra - Lišov B neodpovídá ( 1:5 ), nebýt brankáře Jana Vávry mohl prý Lišov o své čtyřbrankové vítězství ve druhém poločase přijít. Trojčlená obrana se moc dobře zná, aby ne trenér Kohout nominoval do sestavy tři své obránce. Jmenovitě Františka Hekrdlu, Milana Mlčocha a Františka Šálka. Lídr skupiny B si tentokrát odvezl všechny body z Černého Dubu.

V záloze nezabránil prohře svého týmu zkušený Jan Gažák. Béčko Trhových Svinů mělo zápas dobře rozehráno, když po půli vedlo o dvě branky. Druhý poločas ovšem hráčům došli síly a domácí zaveleli ke zvratu. I tak domácí ocenili výkon hostujícího Gažáka.  Hráči Štěpánovic opět vstali z mrtvých druhý poločas a zásluhu na tom měl Tomáš Veith, který na jaře zaznamenal už třetí branku. Kapitán domácí Včelné David Tondl se dokázal dvakrát prosadit proti oslabeným Borovanům B a jeho tým vyprovodil soupeře půltuctem branek. Zálohu uzavírají Filip Kapoun a Petr Kuba, kteří dělali hráčům Srubce velké problémy, bohužel jejich výkon na vedoucí tým tabulky nestačil.

V útoku pak patří místo zcela po zásluze oběma střelcům hattricků. Lišovský Lukáš Mlýnek se třikrát trefil na hřišti Akry a David Kyselý ze Slavče řádil doma proti Římovu.

Hlasovat pro hráče můžete od 13.04.2015 12:00 do 14.04.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)