Na Českobudějovicku se ruší IV. třída. Známe složení okresního přeboru a III. tříd!

22.06.2017 16:55

Nově budou týmy bojovat o body ve dvou třináctičlenných skupinách ve III. třídě. Okresní přebor nabídne tradičně čtrnáct účastníků...

Článek

Fotbalové prázdniny? Kdepak, fotbalunas.cz lenošit nebude! Už 1. července startuje hlasování v sestavách roku!

22.06.2017 15:13

Fotbalový ročník 2016/17 je za námi, děkujeme všem čtenářům, že jej sledovali právě na fotbalunas.cz. Co chystáme pro letní pauzu?

Článek

Motorlet si užil výročí i s Realem Top Praha

22.06.2017 13:38

Už 105 let funguje jinonický fotbalový klub Motorlet Praha. Na nedělní oslavy dorazilo i mužstvo Realu Top Praha, které si střihlo fotbálek na malém hřišti proti osobnostem Motorletu.

Rozhovor

Mužem kola se stal Petr Kuba z Černého Dubu, učitel a fanoušek Staré dámy

Jihočeský České Budějovice 22.06.2017 08:38

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal stoper Černého Dubu Petr Kuba.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 22.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B, 2016-2017

19.06.2017 20:42

Je za námi poslední kolo a zároveň poslední o Muže kola. Nezapomeňte hlasovat do středečního poledne!

Reportáž

Ledenice B rozhodly o své výhře v poslední minutě

Domácí hráči si v sedmibrankové přestřelce se Včelnou připsali tři body. Hattrickem se blýskl Jan Fecl, ale vítěznou branku svého týmu obstaral v poslední minutě zápasu Lamáček.

Reportáž

Šest branek ve Vrábči vítěze nemělo

Na závěr sezony se rozešli remízou týmy Vrábče a Mladého B. Hosté vybojovali bod, i přesto že prohrávali o ve druhém poločase o tři branky.

Reportáž

Lišov B vyprovodil Hodějovice osmi brankami

Domácí hráči se rozloučili se sezonou nadmíru vydařeným zápasem, když hosty z Nových Hodějovic přejeli jasným výsledkem 8:0! Nutno dodat, že hosté dorazili k zápasu v 9 lidech a druhý poločas dohrával dokonce v sedmi!

Reportáž

Rudolfov neudržel další dvoubrankový náskok a z Dubu si veze nakonec jen bod

Hráči Rudolfova B podruhé za sebou neudrželi dvoubrankové vedení. Černý Dub se ve druhém poločase zlepšil a zápas nakonec dospěl k remíze 3:3.

Rozhovor

Mužem kola se stal Ladislav Koclíř z Vrábče, který je vůbec nejstarším vítězem této ankety

Jihočeský České Budějovice 16.06.2017 13:59

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítezem se stal Ladislav Koclíř z Vrábče.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B, 2016-2017

15.06.2017 21:26

Zápasy posledního kola III. třídy skupiny B hodnotí stále aktuální lídr tabulky střelců Jakub Brousek, který od jara působí v Nových Hradech.

Článek

Přijeďte se pobavit nejen fotbalem na závěrečné kolo do Úsilného

15.06.2017 20:37

V posledním kole přijede do Úsilného tým Borku. Domácí už mají jistotu postupu do Okresního přeboru a v závěrečném Šlágru kola se budou chtít rozloučit se sezonou vítezně i za podpory fotbalových diváků.

Článek

Pouťová exhibice v Jankově už v neděli 18. června

15.06.2017 09:17

V pátek ukončí letošní sezónu jankovský A-tým v Českém Krumlově, v sobotu jankovsko-dubenská "Benfika" na Dobré Vodě. Bohatý fotbalový program tohoto víkendu, a v podstatě celá letošní fotbalová sezóna, bude zakončena v neděli pouťovou exhibicí v Precis aréně. V 14:00 nastoupí k přátelskému utkání divizní výběr Jankova z roku 2008 proti týmu FC Páni! Těšit se můžete i na ukázku akrobatického létání holubů v podobě mistra Josefa Voráčka!

Článek

Soutěže před sebou mají poslední kola. Kolik výsledků odhadnete v naší tipovačce?

14.06.2017 17:38

Tipujte výsledky utkání a sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Článek

Lavický na hřišti - propagace, nebo degradace soutěže? Trenéři se neshodnou…

13.06.2017 10:44

Psali o tom všude: Jakub Štáfek alias Julius Lavický se chystá do hry! Seriálová postava přejde ze seriálu do reality. Problémová hvězda zažije v dresu Vyšehradu v ČFL svou premiéru! A skutečně se tak stalo – Štáfek nastoupil v 64. minutě do třetí nejvyšší soutěže a na hřišti byl necelou půlhodinu. Jak hodnotí akci pražského klubu trenéři účastníků České fotbalové ligy?

12.06.2017 17:45

21. kolo má za sebou III. třída skupiny B a po něm přichází sestava kola. Tradičně hlasujte do středečního poledne.

Článek

Fotbalové hvězdy pomáhají dětem k pohybu

12.06.2017 00:47

V dnešní přetechnizované době, kdy děti dokážou snadno ovládat počítače, tablety, telefony již od raného věku, je těžké dostat je ke sportu. Je velice obtížné přinutit děti opustit svět virtuální a zapojit je do světa reálného. Například je přivést ke sportu. Spousta známých fotbalových sportovců zakládá své fotbalové školy nebo kempy. Cílem těchto kempů není pouze zlepšení fotbalových dovedností, ale i pohyb na čerstvém vzduchu a začlenění se do kolektivu. Fotbalové školy ukazují dětem, že mohou s ostatními komunikovat či hrát hry i bez počítačů.

Reportáž

Posílené béčko Svinů doma s Dubem nezaváhalo

Trhové Sviny B se mohly opřít o výpomoc hráčů z A týmu a na výkonu i výsledku to bylo znát. Díky výhře tak v tabulce předskočily svého nedělního soupeře.