SESTAVA KOLA - 14.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Datum kola: 25.03.2017

0
První jarní kolo bylo gólově poněkud chudší. Padlo sedmnáct branek, jediný střelec si připsal hattrick a hned pět gólmanů udrželo čisté konto
Bartizal Martin (TJ Nová Ves u Č.B.)

Odchytal zápas s nulou, počínal si jistě. Měl všechny střely a sbíral centry. Vysloužil si i titul hráče utkání.

Granov Daniel (FC Mariner Bavorovice)

Snad jediný obránce, který se v tomto kole dokázal gólově prosadit. Jeho trefa byla navíc vítězná.

Hanousek Jiří (FC Mariner Bavorovice)

Po dvou chybách defenzivy v úvodu zápasu si už kapitán Marineru počínal jistě a dirigoval obranu, má také svůj podíl na nule vzadu. Stal se i jedním z hráčů zápasu.

Čáp David (Sokol Suchdol nad Lužnicí)

Práce defenzivy byla trenérem velmi chválena. Mladý bek byl jedním z hráčů utkání.

Pavlis Patrik (TJ Sokol Kamenný Újezd)

Jeho dvě branky znamenaly výhru 0:2 a první tři body v sezóně z venku pro Kamenný Újezd.

Horelica Radim (TJ Sokol Olešnice)

Za svůj výkon si vysloužil slova chvály od trenéra a stal se jedním z hráčů utkání.

Kolář Ondřej (TJ Spartak Trhové Sviny)

Kapitán Trhových Svinů otevřel gólový účet zápasu. U čtvrtého gólu, který byl pomyslným hřebíčkem do rakve kaplických asistoval.

Flöring Michal (FC Šumava Frymburk)

Nejprve parádní střelou z úctyhodné vzdálenosti vyrovnal a ve druhé půli i otočil zápas na konečných 2:1. Jeden z hráčů utkání.

Vo Son Roman (TJ Dříteň)

Jako jediný se dokázal gólově prosadit a zařídil svému týmu cennou výhru 1:0.

Fučík Lukáš (TJ Sokol Chvalšiny)

I když se jeho týmu ve druhé půli tolik herně nevedlo, dokázal využít svou šanci a vstřelil vítězný gól. Byl i jedním z hráčů zápasu.

Kurali Josef (TJ Spartak Trhové Sviny)

Jediný střelec hattricku v tomto kole. Navíc mu na něj stačilo pouhých patnáct minut druhé půle. Ze stavu 1:1 bylo rázem 1:4 a rozhodnuto.

Hlasovat pro hráče můžete od 27.03.2017 23:18 do 29.03.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)