SESTAVA KOLA - 10.kolo Královéhradecký | 1.B třída sk. H, 2015-2016

Datum kola: 21.05.2016

0

I v 10. kole můžete v sestavě kola hlasovat pro své spoluhráče a kamarády. Hlasování probíhá do 25.5. 11:59.

Miroslav Malík : Brankář Lípy nad Orlicí pustěl ve vypjatém derby se Sokolem Zdelov jedinou branku a výrazně tak pomohl svému týmu k velmi cenné výhře.

Tomáš Strnad : Hráč s ligovými zkušenostmi sice otevřel skóre utkání, jeho tým však své vedení v průběhu utkání ztratil a z Police si odvezl porážku.

Radek Mondík : Pilíř zadních řad Lípy tvrdil muziku v obraně a jeho tým zvítězil v derby nad Zdelovem.

Jiří Kollert : Kapitán Police nad Metují se opět prosadil. V 53. minutě zvyšoval vedení svého týmu nad Hronovem na 4:1.

Jaroslav Čepelka : V ostře sledovaném duelu Lípy se Zdelovem vstřelil úvodní branku utkání, která nastartovala domácí k vítězství nad velkým rivalem.

Jakub Semerák : Rychlonohý hráč Police předvedl svoji klasickou akci a po rychlé zasekávačce nedal brankáří Hronova žádnou šanci zasáhnout.

Tomasz Raszka : Svými brankami orámozval poločas utkání Borohrádek - Smiřice. Jeho Smiřice především díky jeho brankám zvítězily a drží se v čele tabulky.

Tomáš Sikora : Těsně před poločasem vstřelil vítěznou branku v ostře sledovaném utkání proti Zdelovu.

Jan Kuchta : Poslední celek tabulky sestřelil 4 brankami a táhne svůj tým za záchranou v soutěži.

Pavel  Matějus : Po celé utkání svoji postavou zatápěl obraně lídra tabulky ze Smiřic. V úvodu utkání se mu hlavou podařilo vsítit branku.

Hlasovat pro hráče můžete od 23.05.2016 12:37 do 25.05.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)