SESTAVA KOLA - 9.kolo Královéhradecký | 1.B třída sk. H, 2015-2016

Datum kola: 14.05.2016

0

I v 9. jarním kole můžete hlasovat pro své spoluhráče a kamarády v anketě hráč kola. Své hlasy můžete zasílat do 18.5. 11:59.

Martin Havel : Jako jedinému brankáři se mu v tomto kole podařilo udržet čisté konto.

Marcel Mochan : Obránce Smiřic proměnil rozhodující pokutový kop a díky této brance si Smiřice připsaly bonusový bod na Lípou.

Ladislav Klabník : Přesnou hlavičkou otevřel skóre utkání Hronov - Kostelec, kde jeho tým nakonec zvítězil vysoko 4:0.

Tomáš Krahulec : Jako střídajícímu hráči stačilo pár minut na vstřelení branky a pečetil tak vítězství na jaře výborně hrajícího Ohnišova.

Jiří Kollert : Jako správný kapitán zařídil krásným lobem vyrovnání minutu před poločasem. Jeho tým vstřelil ve druhé půli vítěznou branku a odvezl si ze Zdelova velmi cenné 3 body.

Josef Vašata : Na půdě lídra tabulky se dvakrát zapsal do listiny střelců, když především jeho první branka kopem přes hlavu stálo za to.

Milan Šťavík : Zkušený hráč Hronova zužitkoval samostatný nájezd a do řad svého celku přinesl uklidnění.

Marek Jandík : Opora středních řad Police se prosadila na půdě Zdelova po rohovém kopu a branka to byla vítězná.

Jan Kuchta : Honza vstřelil ve 38. minutě branku do sítě Borohrádku a touto brankou dorovnal nejlepšího střelce Korenčika ze Smiřic.

Aleš Bednář : Během úvodních 10 minut se prosadil dvakrát přesnou hlavičkou do sítě Lípy.

Jan Macek : Další dvoubrankový střelec tentokrát do sítě Borohrádku, s kterým si Ohnišov na domácí půdě poradil 4:1.

Hlasovat pro hráče můžete od 16.05.2016 10:08 do 18.05.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)