SESTAVA KOLA - 19.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

Datum kola: 01.05.2016

0

Oblíbené hlasování o hráče kola je opět tady. Rozestavení máme opět 3-4-3. Hned tři zástupce mají Malšice, dva Březnice a po jednom Mladá Vožice, Bechyně, Ratibořské Hory, Řepeč-Opařany, Chyšky a Jistebnice. Protrhne už někdo nadvládu Mladé Vožice? Hlasovat můžete až do středečního poledne.

V brance je březnický Tomáš Hájíček, který v utkání s lídrem z Mladé Vožice inkasoval pouze jednou a to z pokutového kopu. Jeho tým nakonec zvítězil 2:1.

Mladá Vožice i přes porážku má zastoupení v ideální jedenáctce i tentokrát. Je jím obránce Ondřej Marek, který jako jeden z mála zaslouší přísnější měřítka.

Dalším je bechyňský Jiří Vogeltanz, který brankou v 88. minutě vyrovnal na konečných 2:2.

Branisla Greguš z Ratibořských Hortaké jednou skóroval, ale prohře 2:4 s Meteorem Tábor nezabránil.

V záloze je Tomáš Pražma z Řepče. V utkání byl velmi aktivní a vstřelil vítěznou branku svého týmu.

Vedle něj je Tomáš Kamarád z Březnice. V 90. minutě popravil gólem Mladou Vožici a připravil ji o všechny body.

Dalším je malšický David Neužil. Na výhře 4:2 v Sepekově se podílel dvěma brankami.

Posledním záložníkem je Jiří Barda z Chyšek. Jeho tým zvítězil 2:1 a on vstřelil obě branky.

V útoku máme Viléma Stoszeka z Jistebnice. Ten naskočil do hry až v 73. minutě, ale v 85. už skóroval. Ačkoliv to byla branka na 2:1, tak jeho tým bral nakonec pouze bod.

Další útočníci už jsou v režii Malšic. Prvním je Miroslav Tůma, který ze čtyř branek vstřelil dvě.

Posledním je Václav Krám, který patřil na hřišti k vůbec nejlepším hráčům, ačkoliv neskóroval.

Hlasovat pro hráče můžete od 03.05.2016 10:53 do 04.05.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)