SESTAVA KOLA - 18.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

Datum kola: 24.04.2016

0

Je za námi další kolo a je tak čas na nejlepší jedenáctku uplynulého víkendu. Zvolené rozestavení je tentokrát 3-4-3 a dva zástupce mají Ratibořské Hory, Mladá Vožice, Meteor Tábor a Jistebnice. Po jednom pak Božetice, Sepekov a Malšice. Hlasujte až do středečního poledne a pomocte svému favoritovi stát se hráčem kola!

V brance našel své místo Jaroslav Hanzlík z Božetic, který vychytal v utkání s Březnicí čisté konto a má velkou zásluhu na výhře svého týmu 1:0.

Prvním obráncem je David Kutiš z Ratibořských Hor, který trefil rozhodující branku svého týmu.

Dalším je jeho spoluhráč Slavomír Mareš, který také v utkání s Malšicemi vstřelil jednu z branek svého mančaftu.

Posledním bekem je mladovožický Ondřej Sůva, který v zápase se Smetankou podal suverénní výkon.

Prvním členem záložní řady je Jaroslav Hadáček ze Sepekova. Nejlepš hráč na hřišti korunoval svůj výkon jednou brankou.

Vedle něj jsme postavili Petra Maštalíře. Hráč z Meteoru Tábor otevřel skóre s Řepčí už v deváté minutě.

Dalším je jistebnická stálice Martin Muž. opět jeden z nejaktivnějších hráčů a navíc osm minut před koncem rozhodl o vítězství.

Posledním záložníkem je Tomáš Písařík z Mladé Vožice. Jednoznačně nejlepší hráč na hřišti. Na vítězství 6:0 se podílel dvěma brankami a jednou nahrávkou.

V útoku je další hráč Jistebnice. Jan Muž dal při výhře 3:2 dvě branky svého týmu a byl tak hlavním strůjcem vítězství.

Dalším je malšický matador Pavel Kozák. Tomuto hráči je již přes 50 let, ale přesto dokázal Horám vstřelit branku.

Posledním hráčem v našem výčtu je Maroš Široký z Meteoru Tábor. Na vítězství nad Řepčí se podílel dvěma brankami.

Hlasovat pro hráče můžete od 26.04.2016 10:16 do 27.04.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)