SESTAVA KOLA - 5.kolo Královéhradecký | 1.B třída sk. H, 2015-2016

Datum kola: 16.04.2016

0

I v 5. jarním kole můžete hlasovat pro své spoluhráče a kamarády v anketě hráč kola. Hlasy můžete zasílat do 20.4. 11:59.

Martin Havel : Svými zákroky především v prvním poločase přiváděl hráče Smiřic k šílenství, když neproměnili ani ty nejvyloženější šance.

Martin Puraš : Hronov dokázal jako první tým na jaře obrat o body Smiřice. Navíc velmi dobře střelecky disponovaný celej se na půjde Hronova prosadil i díky výkonu Puraše pouze jednou.

Petr Šnábl : Police válí. Především obrana předvádí v posledním utkáních dobré výkony a nechybuje. Velkou zásluhu na tom má Petr Šnábl.

Radovan Řezníček : Další hráč Police v nominaci na hráče kola. Police udržela na půdě rezervy Kostelce čisté konto, a tak si Radovan nominaci určitě zaslouží.

Jan Macek :  Vstřelil dvě branky v prvním poločase do sítě Lípy a měl lví podíl na výhře Ohnišova.

Jakub Semerák : Dle spoluhráčů podal výborný výkon, který Polici pomohl k dalšímu jarnímu vítězství.

Filip Korenčik : Svoji krásnou dalekonostnou střelou vymetl pavučiny v brance Hronova. Vedoucí branka utkání však na body nestačila a Hronov utkání otočil.

Josef Klapkovský : Pepa se konečně prosadil na jaře ze hry a hned dokonce ve dvou případech. V druhém případě ve velké šanci odmítl hattrick.

Josef Danihel : Vstřelil důležitou vyrovnávací branku do sítě Smiřic a zavelel tak k obratu.

Pavel Mráz : Zdelov doma nadělil kanára Borohrádku. Domácí kanonýr se zablýskl Hattrickem.

Jan Kuchta : Posílený Ohnišov na jaře dohání své manko a zatím úspěšně. Velkou zásluhu má na tom střelec jak Kuchta, který se prosadil i do sítě Lípy a dělí se o nejlepšího střelce soutěže.

Hlasovat pro hráče můžete od 18.04.2016 12:28 do 20.04.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)