SESTAVA KOLA - 20.kolo Středočeský | Kladno | Okresní přebor , 2014-2015

Datum kola: 02.05.2015

0

20. kolo okresního přeboru Kladno je za námi, a my se teď ohlédneme za nejlepšími hráčskými výkony. Již nyní můžete vy sami rozhodnout o tom, kdo z navrhovaných 11 hráčů se stane hráčem kola, a s kým náš portál přinese v závěru týdne rozhovor. Vybírat můžete z těchto 11 hráčů:

Tomáš Hnědkovský - TJ Slovan Kladno - mladičký brankář, z řad dorostenců, který nastoupil do těžkého zápasu proti Libušínu až ve druhé půli, ale udržel si čisté konto, a předvedl pěkný výkon.

Petr Šerák - SK Kročehlavy - Výborná obranná hra, pěkné přihrávky, byl vidět.

Radim Trejbal - TJ Baník Švermov - Tvůrce hry, skvělé přihrávky. Výrazně se podílel na vítězství Švermova nad Kamennými Žehrovicemi

Martin Gregor - SK Kamenné Žehrovice - Předvedl v zápase pěkný výkon, díky kterému byl svým týmem nominován na nejlepšího hráče kola.

Petr Klečák - SK Družec - Záložník, který zakládal útočné akce Družce. Předvedl pěkný výkon.

Libor Slapnička - FK Brandýsek - Skvělá obraná hra. Výkonově dnes nejlepší hráč ve svém týmu. I díky němu nakonec Brandýsek zvítězil.

Jan Šubin - TJ Baník Stochov - Střelec jediné branky Stochova, nejvýraznější hráč domácích.

Jakub Pohlot - SK Velké Přítočno - Autor jedné z nejhezčích branek celého kola, kdy od pomezní čáry míč uklidil do šibenice, a zařídil tak vyrovnání v zápase proti Stochovu na 1:1. I po té byl po celou dobu zápasu velmi aktivní.

Filip Hanzlík - Sk Kročehlavy - Autor vyrovnávací branky ze 40. minuty, kdy z přímého kopu (z rohu vápna) krásně trefil míč k zadní tyči. Ale to nebyla jediná akce, na které v zápase Filip Hanzlík podílel. Právem si zaslouží nominaci do sestavy 20. kola OP Kladno.

Senad Sejtarija - SK Baník Libušín - Podílel se na všech 4 brankách Libušína. 3 dal sám a na čtvrtou nahrál krásnou přihrávkou Křenkovi.

Robert Stőkl - Sk Kročehlavy - Dnes byl tento útočník velmi vidět, Měl několik pěkných gólových šancí, a jednu dokonce proměnil, kdy v 19. minutě utkání, srovnal stav zápasu na 1:1.

Hlasovat pro svého hráče kola můžete od teď až do úterní půlnoci. Využijte této příležitosti rozhodnout o tom, kdo bude hráčem kola a s kým si následně přečtete na našich stránkách rozhovor.

Hlasovat pro hráče můžete od 04.05.2015 12:00 do 05.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)