SESTAVA KOLA - 20.kolo Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2014-2015

Datum kola: 03.05.2015

0

Dvacáté kolo nám nabídlo zajímavé výsledky i okamžiky. Tady máme 11 hráčů, kteří podali v tomto kole ty nejlepší výkony. Právě teď máte prostor vy vybrat podle vás toho nejlepšího z nich. Vaše hlasy rozhodují o vítězi této ankety.

Brankář

Tomáš Motyčka- Gólman Nekmíře pomohl ve vyhroceném duelu svým fantastickým zákrokem z druhé půle k vítězství svého týmu. Jeho tým vyhrál 1:0 a bez toho zákroku by předposlední tým tabulky na 3 body na hřišti soupeře nedosáhl.

Obrana

Petr Pecháček- Obránce TJ Sparta Sulkov vstřelil velmi důležitý vyrovnávací gól pro tým Sulkova a jako obránce se stal klíčovým mužem zápasu. Bez jeho gólu by Sulkov nemohl zvítězit 2:1 a neprodloužil svojí jarní sérii výher.

Jaroslav Riedl- Obránce Horní Břízy své mužstvo k bodům nedotáhl, ale ve druhé půli upravil stav na 2:3, čímž zdramatizoval konec utkání. Hosté sice porazili Horní Břízu 2:4 ale Jaroslav Riedl podal na hřišti kvalitní výkon.

Vladimír Venta- Obránce TJ Svornost Hvozd sice nedovedl zabránit hostům k výhře 0:1, na jeho domácím hřišti, ale byl často pěkným oříškem pro útok soupeře a spolu s dalšími obránci drželi šanci na vyrovnání až do konce zápasu.

Záloha

Roman Stauber- Záložník Nýřan nastoupil s týmem, jehož opory trápilo zranění, ale jeho tým podal kvalitní výkon a porážka 4:2 pro něj byla velmi krutá. Romas Stauber vstřelil vyrovnávací gól v prvním poločase na 1:1, čímž ze zápasu vytvořil nerozhodnou partii, jeho tým ale i přes to na body nedosáhl.

Petr Hejzek- Záložník Sulkova rozhodl utkání gólem na 2:1. Tímto gólem, který poslal hostům "do šaten", dopomohl svému týmu k dalšímu vítězství v jarní části soutěže. Sulkov si na jaře drží neporazitelnost, kdy má samé výhry v řadě.

Marek Kůna- Záložník Baníku Líně otevřel skóre zápasu mezi prvním a druhým celkem soutěže. Jeho gól pomohl Baníku odskočit na 6 bodů druhému celku, TJ Sokolu Kozolupy.

Jan Tycar- Záložník Baníku Líně vstřelil rozhodující gól utkání. Baník vděčí prvenství v lize a náskoku 6ti bodů právě dvojici záložníků Tycar- Kůna.

Daniel Randa- Záložník Slavia Úněšov svým hattrickem zničil tým Bohemia Kaznějov B, čímž zařídil domácím 3 body a posun svého týmu na třetí příčku soutěže.

Útok

Pavel Dobrý- Útočík Slavie Úněšov vstřelil 2 góly do sítě Kaznějova. Spolu s Františkem Dobrým a Danielem Randou dirigovali vítězství domácího týmu.

Petr Gruber- Útočník TJ Nekmíř svým gólem zařídil vítězství proti favoritovi utknání. Opět potvrdil svojí formu a své schopnosti a ukázal trenérovi s vedením klubu, že byl dobrým nákupem a posilou pro tým. Předposlední tým tabulky Nekmíř prohrál na jaře pouze jednou.

Hlasovat pro hráče můžete od 04.05.2015 12:00 do 05.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)